Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az összes gyermekkori emlékem,...

Az összes gyermekkori emlékem, képek, videók a testvéreméknél vannak, akikkel időközben elmérgesedett a viszony. Van esély rá, hogy megszerezhessem őket?

Figyelt kérdés
Szeretném megmutatni a páromnak ezeket az emlékeket. Viszont nem tudom, hogy hogyan kérjem el tőlük, hiszen mindenhonnan letiltottak, még telefonon is. Van bármilyen ötletek, hogy mire hivatkozva tudnám megszerezni őket és ha nemet mondanak akkor mit tegyek?

2021. dec. 29. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a tesódat, ezt nem egy idegen fogja megmondani neked.
2021. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akár törvényileg is érdekel, hogy milyen módon tudom megszerezni
2021. dec. 29. 08:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülők, egyéb rokonok közbenjárásával?
2021. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
A pároddal is rosszban vannak? Ő is elkérhetné. Vagy tényleg rokonok. De ha annyira utálnak akkor már csak azért se adják oda. Jogilag semmit nem tehetsz, max begurulnak és kidobják.
2021. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Először esetleg megpróbálhatnád rendezni azt, ami miatt mind kiakadtak rád.
2021. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
5 ös nél a válasz.
2021. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk megkérded, hogy elkérheted-e, kezdésnek ennyi.
2021. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, megvan hogy nincsenek beszélő viszonyban?
2021. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
88%

2 testvéred is haragban van VELED? Akkor nem lehet hogy te vagy a hibás?


Milyen képekről van szó? Amiken te szerepelsz csak? Vagy pl a szüleitek is? És ha már nem élnek a szüleitek es a velük is haragban voltál ? Úgy a tesoid azért nem adjak oda azokat a képeket mert tudjak hogy a szüleitek is haragudtak rád?

2021. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat,kicsit pontatlanul fogalmaztam, de eléggé zaklatott voltam.

Szóval 4 testvérem van, abból a legidősebbel remekül kijövök.Az egyikkel csak-csak, de a harmadikkal nagyon elmérgesedett a viszony a párja miatt. Tovább viszont nem szeretném részletezni, elég annyi, hogy nem nagyon fogunk valószínűleg kibékülni, de ez már nem rajtam áll.

A szüleimmel egyikünk sem tartja a kapcsolatot és ennek is megvan az oka.

A testvéreim közül a legidősebb szintén nem tudja elkérni a képeket, mert őket is letiltották. A másik testvéremnek akivel úgy ahogy kijövök, ő meg folyton kifogást keres, hogy miért nem.

Egyébként az összes gyermekkori videóról, képekről van szó.


Nem haragszik rám 2 testvérem, csak 1. Azért írtam többes számban, mert a testveremre és a párjára gondoltam.

2021. dec. 29. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!