Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon hosszú?Ezt most hogy...

Nagyon hosszú?Ezt most hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Anyosomeknal lakunk,anyosomnak van meg egy nagyobbik fia akinek eddig nem lett csaladja,es aki ugymond az ,,aranyszaró",a rokonoktol tudtam meg h a sajat szuleit a testvere(ferjem) ellen ugrasztotta-emiatt a ferjem sok ideig alkoholba menekult de a testvere ellen o sose mondana semmi rosszat ezek ellenere se-de amugy mindenki elott alszenteskedik h o milyen jo,mennyir segit..stb.Na a dolog addig ment mig en ide kerultem,a ferjemet rendbe szedtem 3 ev alatt(leszokott az italrol,mindent megtesz h jo ember legyen)a szuleit leneveltem arrol hogy a kisebbik fiukat tamadjak...minden happy lenne de...a testver elso perctol nem kedvel,orokke beszologatott,most jottem ra h nagyon sokat mocskolodik rolam masoknak,lett egy uj csaja az is hulyenek nez,anyosomekat ragja h en milyen rosz vagyok...miert teszi?en nem ertem...a ferjem megtiltotta h akarcsak be is szoljak nekk,megjegyzem soha nem is szoltam megcsak hozza se nagyon emiatt h keruljem a bajt,de a baj megtalalt igy is...en nem tudom felfogni,miert jo valakinek h a testveret tonkre tegye?engem nem is ismer de elso perctol gyulol...raadasul a plane az h masok elott meg aldott embernek adja elo magat...
2022. jan. 28. 21:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyent megoldani?elakarunk koltoznines arra gyujtunk de azonkivul is olyan erzesem van h ez nem fog johoz vezetni...mig a szulok elnek meg legalabb visza fofja magat...de utanna...a ferjem fog emiatt meg jobban serulni
2022. jan. 28. 21:52
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Kapcsolatot kellene megszakitani a sogoroddal. Ja és akkor felnőttesen jàtszani ha van önàlló helyetek.
2022. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Sehogy. ".a ferjem megtiltotta h akarcsak be is szoljak nekk,"

Elköltöztök, és élitek a saját életeteket, a férjed meg behódol, mint eddig. Az, hogy te ilyen erőszakos vagy, az nem segít! Majd amikor újra inni kezd a férjed rájössz, a problémáit nem tudod megoldani helyette.

2022. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Sógort el kell felejteni.
2022. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
3 ev alatt nem sikerult annyit sporolni hogy elkoltozzetek alberletbe?
2022. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan emberek akik egyszerűen nem normálisak, flúgosak, akárhogy is hívjuk őket.

Próbáld meg szép szóval kezelni, megbeszélni vele, hogy ne tegye amit csinál, mert az rossz. Ha letagadja, hogy csinálja, ha nem változik, akkor csak a költözés, meg a kapcsolat megszakítás segít.

2022. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Az mi, h aranyszaró?
2022. jan. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

1. Nem mindenki szereti a testvérét. Sőt, elárulok egy titkot, olyan nagyon a szülei sem, mert akkor nem hagyták volna, hogy a sógorod legyen az aranygyermek, a férjed pedig a fekete bárány.

2. Miért ilyen a testvérével a sógorod? Mert. Csak. Tökmindegy. Egyébként azért, mert ő az aranygyermek. Változni nem fog vagy csak olyan gigászi erőfeszítések árán, amit te ne akarj belefektetni. De akkor is beléd marna minden nap.

A sógor nője pedig azért ilyen, mert ő a sógortól tud mindent, az ő szemüvegén át lát és az ő érdeke, hogy neki/a sógornakjó legyen együtt.

3. Ne szólj vissza! A férjed azért mondja ezt, mert azt tanulta meg otthon, hogy ha kiáll magáért, akkor azzal csak rosszabbul jár, mert akkor az vagy illetlenségnek vagy egyenesen bosszúnak számít főleg a sógor de a szülők szemében is. Emiatt jobb neki a napi 2-3 borotvapengevágás, mint hogy a napi első vágást követő riposztjára a kést basszák bele.

4. A te teendőd qrva gyorsan a férjeddel elköltözni. A sógorral megszüntetni a kapcsolatot, a szülőkkel minimalizálni.

2022. jan. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mielott mindenki szidna h miert nem koltoztunk alberletbe,mert hazra gyujtunk es gyorsabban elerhessuk igy a ferjem szerint h mi dolgozhatunk es anyosom besegit az unokaval
2022. jan. 29. 12:25
 10/13 A kérdező kommentje:
En mar tobbszor mondtam h az alberlet inkabb mint ez a helyzet de a ferjem ragaszkodik ehhez a felálláshoz
2022. jan. 29. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!