Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon hosszú?Ezt most hogy...

Nagyon hosszú?Ezt most hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Anyosomeknal lakunk,anyosomnak van meg egy nagyobbik fia akinek eddig nem lett csaladja,es aki ugymond az ,,aranyszaró",a rokonoktol tudtam meg h a sajat szuleit a testvere(ferjem) ellen ugrasztotta-emiatt a ferjem sok ideig alkoholba menekult de a testvere ellen o sose mondana semmi rosszat ezek ellenere se-de amugy mindenki elott alszenteskedik h o milyen jo,mennyir segit..stb.Na a dolog addig ment mig en ide kerultem,a ferjemet rendbe szedtem 3 ev alatt(leszokott az italrol,mindent megtesz h jo ember legyen)a szuleit leneveltem arrol hogy a kisebbik fiukat tamadjak...minden happy lenne de...a testver elso perctol nem kedvel,orokke beszologatott,most jottem ra h nagyon sokat mocskolodik rolam masoknak,lett egy uj csaja az is hulyenek nez,anyosomekat ragja h en milyen rosz vagyok...miert teszi?en nem ertem...a ferjem megtiltotta h akarcsak be is szoljak nekk,megjegyzem soha nem is szoltam megcsak hozza se nagyon emiatt h keruljem a bajt,de a baj megtalalt igy is...en nem tudom felfogni,miert jo valakinek h a testveret tonkre tegye?engem nem is ismer de elso perctol gyulol...raadasul a plane az h masok elott meg aldott embernek adja elo magat...
2022. jan. 28. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam de soha nem fog a parod melled àllni.
2022. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is jónak szültél...
2022. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy spórolás áll a dolog mögött.Az anyósodékkal élve lehet, hogy hamarabb lesz ház, de később nyugalom.
2022. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!