Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem gyűlöl engem....

A testvérem gyűlöl engem. Olyan dolgokért, hogy nekem nagyobb a cicim mint neki , hogy szeretjük ugyanazt a filmet, de ő előbb szerette mint én. élek Hogyan kezelhetném a helyzetet? 33/L

Figyelt kérdés

Sokszor elengedem a fülem mellett, de félek jól kinézni, mert már sajnos előfordult, hogy megütött, mert hogy egy nagy k. vagyok, és lenézem őt, ...

Édesanyánk meghalt, apámat nem érdekli, de sokszor nehéz vele, próbálok vele türelmes és kedves lenni. Ha kiálok magamért, akkor a faluban és a rokonságban terjeszt rólam pletykákat, mivel ő bőbeszédű én meg kicsit magamba forduló, hisznek neki... ha esetleg valakinek hasonló tapasztalatai vannak, örülnék neki, ha leírná, hogy hogyan boldogul.



#gyűlölet #féltékeknység
2022. febr. 14. 14:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem állsz ki magadért, semmi se lesz jobb.
2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
És mi baja van? Önellátásra képtelen? Mindenesetre ha te őt pesztrálod meg még emellett eltűröd a folyamatos szekálásait is, akkor a saját életed rolóját húzhatod le. Úgy látom, neked sincs saját családod. Ez így nem lesz jó! Őt pedig nem tudod leszoktatni a gonoszkodásról, ha egyszer nem beszámítható!
2022. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. febr. 14. 15:15
 14/34 NTBS ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele. De, ha jól értem a leírásod mind a ketten otthon laktok még édesapáddal. Akkor viszont költözz el egy olyan helyre, ahol találsz munkát és esetleg szállást is adnak. Nem a te dolgod gondoskodni róla, és eltűrni, hogy alázgasson.
2022. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de ki a f_szt érdekel, hogy Julcsa meg Ancsa néni a falu másik végén mit gondol? Miben befolyásolja az a te életedet, hogy mit pletykálkodnak olyanok rólad akiket nem is kedvelsz, vagy akár nem is ismersz?

A testvéred meg ha beteg, akkor nem tudsz vele mit csinálni, nem racionálisan viselkedik. Innentől vagy feladod az életed érte, vagy fogod magad és nem pazarlod tovább a hátralévő éveidet. Hidd el, soha senki nem fogja ezt megköszönni neked. Csak nyomorult és keserű leszel.

2022. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de én magára hagynám. Legyen mentális beteg, vagy csak ráfogd.. pofázik, hisztizik, és nem én vagyok a szülője, aki bevállalt egy "mentális beteg" gyereket".. Vagy gondnokság alá helyeztetni, vagy hagyni hogy boldoguljon, de nem basznám el a saját életemet meg ő kilenc éves hisztérika szintjén van. Mi tart vissza hogy ne legyen a nyakadon? Hogy a Mari néni az alvégről sipákol, mert csúnyán bánsz a tesóddal, hogy nem tapiskolsz a szarkeveréshez?
2022. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha mentálisan beteg, miért nem kezeld a helyén ezt a problémát...?


Miért írsz ki róla kérdést? Milyen változást vársz ettől?

2022. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%

33 Lány. Édes Istenem.

Matinémese és valójában 13/L? Vagy 10,5/F és kész a házi.

2022. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Első körben esetleg be kéne állítani neki egy gyógyszert.
2022. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

"senkije nincs a világon rajtam kívűl, így számomra nem opcíó, hogy megszakítom vele a kapcsolatot"

mar hogyne lenne opcio? ne haragudj, ha utal teged ilyen idiota gyerekes dolgok miatt, akkor miert maradnal kapcsolatba vele?? ez jo neked?

2022. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!