Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem gyűlöl engem....

A testvérem gyűlöl engem. Olyan dolgokért, hogy nekem nagyobb a cicim mint neki , hogy szeretjük ugyanazt a filmet, de ő előbb szerette mint én. élek Hogyan kezelhetném a helyzetet? 33/L

Figyelt kérdés

Sokszor elengedem a fülem mellett, de félek jól kinézni, mert már sajnos előfordult, hogy megütött, mert hogy egy nagy k. vagyok, és lenézem őt, ...

Édesanyánk meghalt, apámat nem érdekli, de sokszor nehéz vele, próbálok vele türelmes és kedves lenni. Ha kiálok magamért, akkor a faluban és a rokonságban terjeszt rólam pletykákat, mivel ő bőbeszédű én meg kicsit magamba forduló, hisznek neki... ha esetleg valakinek hasonló tapasztalatai vannak, örülnék neki, ha leírná, hogy hogyan boldogul.



#gyűlölet #féltékeknység
2022. febr. 14. 14:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek a #26-tal! Egyetlen szülő sem terhelheti rá a gyerekét a testvérre.... Oldja meg a gondozását, arra az időre, amikor ő már nem lesz... Ha olyan súlyos az állapota, akkor bentlakásos intézményben...

De ez nem megoldás, hogy egy ketyós tesó miatt a másik a teljes életét áldozza fel!

2022. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
33 évesen már nagyon máshogy kéne a dolgokhoz állni akkor.
2022. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
77%

így számomra nem opcíó, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. - ezen csak nevetni tudok, már ne is haragudj.


Nem lépsz le, hanem inkább mártírkodsz, hát, az már te bajod, de akkor ne pityeregj itt, kérlek, mert annak semmi értelme.

2022. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy gondoskodni róla, hogy ne kelljen együtt laknod vele.
2022. ápr. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!