Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem gyűlöl engem....

A testvérem gyűlöl engem. Olyan dolgokért, hogy nekem nagyobb a cicim mint neki , hogy szeretjük ugyanazt a filmet, de ő előbb szerette mint én. élek Hogyan kezelhetném a helyzetet? 33/L

Figyelt kérdés

Sokszor elengedem a fülem mellett, de félek jól kinézni, mert már sajnos előfordult, hogy megütött, mert hogy egy nagy k. vagyok, és lenézem őt, ...

Édesanyánk meghalt, apámat nem érdekli, de sokszor nehéz vele, próbálok vele türelmes és kedves lenni. Ha kiálok magamért, akkor a faluban és a rokonságban terjeszt rólam pletykákat, mivel ő bőbeszédű én meg kicsit magamba forduló, hisznek neki... ha esetleg valakinek hasonló tapasztalatai vannak, örülnék neki, ha leírná, hogy hogyan boldogul.



#gyűlölet #féltékeknység
2022. febr. 14. 14:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Elköltözni nem fogsz nem hagyod "magára". Oké akkor mártirkodj tovább a hátralévő életedben. Sok szerencsét.
2022. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
1%
21: dehát egy pszichés betegről van szó! Te magára hagynád a beteg testvéredet?
2022. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
20%
Egy k. nagy pofon jót tenne neki.
2022. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem tenne jót.
2022. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
" dehát egy pszichés betegről van szó! Te magára hagynád a beteg testvéredet?" Ha pokollá tenné az életemet? Igen. Tök jó dolog a testvéri szeretet, de senki sem köteles tönkretenni magát, meg jó pofát vágni a szemétkedéshez.
2022. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
22, mindenkinek csak egy élete van. Ráadásul itt a testvér nem mozgás képtelen, nem magatehetetlen, ha tud pletykákat terjeszteni, akkor nem is súlyosan szellemi fogyatékos. Nem szorul a testvérére. Meg persze ott van az apja, az ő feladata gondoskodni róla, nem a kérdezőé.
2022. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is apátok kötelessége gondoskodni róla, amíg ő sem magatehetetlen. Segítheted, de ezt nem várhatja el Tőled senki! De segíthetsz rajta úgy is hogy beteszed egy intézménybe ahol ellátják a szellemileg sérült embereket!

Ne tedd pokollá az életed, és alapíts családot Te is, mert szerintem pont ebből az okból még nem sikerült!

2022. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tud járkálni, meg pletykálni, nem lehet súlyos mértékben fogyatékos. Ha nem fogyatékos, akkor meg kezeltess a problémáját ahelyett hogy a nyakadon van, és keveri a szart.
2022. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Reagáljál arra, kérdező, hogy mi baja van, milyen állapotban van.
2022. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
24%

Ez most ugyanaz a testvérpár, ahol az egyik árulkodik a másikra a szülőknek...??? Valami hasonló korúak voltak azok is, pár hete volt itt kérdés....


:))

2022. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!