Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tudom könnyen elsírni...

Miért tudom könnyen elsírni magam szinte mindig ahol egy nagyobb stressz ér?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen el tudom magam bőgni addig meg tudom állni még emberek előtt vagyok nagyrészt, de ha már "tiszta a helyzet" és magamba vagyok, akkor nagyon keservesen tudok bőgni, ha valami sz*rul esett, vagy egy nagyobb stressz ér, ha kialvatlan vagyok akkor meg főleg. Fiú vagyok, csak a cukkolások elkerülése végett, és 20 éves. Érzékenytípus vagyok, de ez a magyarázat csak erre?

2021. júl. 30. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maga a sírás nem gond, főleg ha nagy stressz után jön ki. Ha ennyire könnyen sírsz viszont, akkor jelentős önbizalomhiány miatt szokott gyakran lenni. Azzal hogy érzed, hogy állsz? Mennyire bízol magadban?
2021. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
0 önbizalmam van már évek óta ez tény sajnos, bár nem gondoltam hogy ez ehhez kapcsolódna.
2021. júl. 30. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz valamit? Én is így voltam aztán elkezdtem keményen edzeni és már jó
2021. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem annyira nagy baj, ha egy férfi sír. (Legutóbb a jogászomnál tört el a mécses a templomi padsorok közepette, de nem hagyta, hogy megvigasztaljam.)


Nekem panaszolta el többször, hogy a felesége elhagyta és szünet nélkül így is rajong érte és sír utána 61 évesen. Imádni fogja haláláig és a világért sem kellene neki más. A Becses Asszonyka nemsokára férjhez megy másodszor is.


Ui: ezzel a helyzettel én nem tudok mit kezdeni. Ő tudja, hogy mit akar. Elméletileg felnőtt, érett korú emberről van szó.

2021. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!