Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem összejött egy süket...

A nővérem összejött egy süket pasival?

Figyelt kérdés

A nővérem ilyen gyógyakármicsoda, ilyen fogyatékosan született gyereket istápol ezért ismeri a brejírát meg a jelnyelvet meg ezeket. Elvileg valahogy a munkája kapcsán találkozott a palival, de nem értem őt. Mármint külsőre a pasi halál átlagos, olyan 175 cm lehet max, bár a nővérem 160 cm szóval így is magasabb a pali. De olyan átlagos arca van, szemüveges, a teste is olyan semmi extra szerintem ilyen enyhén izmos lehet maximum. És ráadásul ugye süket mint az ágyu… vajon így mégis hogyan élnek, mármint hogy szexelnek, hogyan beszélgetnek vacsora közben, meg ilyenek. Nem értem a nővérem miért csinálja ezt, a pasi elvileg programozó, nem tudom mennyit keres, de azért olyan nagyon gazdagnak nem tűnik. És most a nővérem a hétvégén bejelentette hogy összeházasodnak. De komolyan tőle akar gyereket?? Normális?

Mit gondoltok??? A nővérem 28, nem tudom mióta van vele, de már közös lakásuk van Pesten valahol.



2022. ápr. 11. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
99%
Én azt gondolon, hogy nem értem, hogy neked mégis mi közöd az ő kapcsolatàhoz.
2022. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
98%
Látatlanban megmondom, hogy azzal a férfival boldogabb lesz a nővéred, mint veled bármelyik nő.
2022. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
99%
Nézz utána az érzelmi intelligencia kifejezés jelentésének és annak, hogy lehet fejleszteni.
2022. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
91%
Én sem jönnék össze süket pasival, de a leírás alapján rettentően szánalmas ember vagy, és borítékolom neked, hogy soha nem leszel boldog.
2022. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
99%

komolyan gondolkodnom kellett mi az a "brejírát"

És a nővéred azért van a pasival, mert szereti. mondjuk. Tőled meg az isten mentsen meg akármilyen partnert, ha ennyire felszínes és ostoba vagy. Neked ennyi egy ember? Hogy néz ki és mennyi pénze van? És te komolyan azon agyalsz, hogy hogyan szexel a nővéred? Ehhez is kell egy beteg agy...

2022. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
99%
Rövid lesz: ritka nagy paraszt vagy.
2022. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
98%

Biztos h. kommunikálnak valahogyan és mivel a nővéred kitart mellette annak ellenére, hogy ez nehézkesebb számukra - valószínüleg mélyebb is ezen a téren a kötődésük egymáshoz....


Te meg faék egyszerűségű vagy ennek elfogadásához.

2022. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
98%

Hát, kérdező, volt egy osztálytársam, állandóan csúfolta a dadogó húgomat. Aztán egyszer volt szerencséje egy vonatgázoláshoz középiskolás korában, és onnantól dadogott ő is, évekig.

Isten nem ver bottal...

2022. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim válasza:
97%
Az ő dolguk. A nők nem olyanok mint a férfiak, nekik fontos a belső értékük nem úgy mint neked hogy csak egy csaj azért kell hogy levezesse a feszültséged ...
2022. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
99%
Azt gondolom, hogy a testvéred nem olyan felszínes mint Te, és több empátia és értelem szorult belé, mint beléd.
2022. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!