Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha összejöttem...

Mennyire ciki, ha összejöttem a nővérem pasijával?

Figyelt kérdés
Nővérem 22, én 20. Fél éve voltak együtt, mikor összeismerkedtem a barátjával jobban, ő nemsokára úgy döntött, hogy velem akarja folytatni az életét. A nővérem ezt elfogadta és azóta is jó a kapcsolatunk vele. Viszont a környezetünkben erre úgy néznek, mintha nem is tudom mi történt volna. Mással is történt már hasonló?
2020. szept. 11. 14:27
 1/10 anonim válasza:
Ha a nővéred elfogadja (bár 100% hogy fáj neki) akkor a többi nem szamit
2020. szept. 11. 14:32
 2/10 anonim válasza:

xdd én kiütnélek az fix. jó nagy parasztság.

Meg mit mesélsz a barátaidnak stb: csó ő Peti a nővérem exe?


Hát mostmár fallosz tesók is vagytok :D vagy nemtom lányoknál hogy mondják a lyuktesókat.

Mindenesetre ha van még ilyen ribänc család, rámírhatna, jó lehet.

2020. szept. 11. 15:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs, ha szeretjük egymást, az mitől ribizli?
2020. szept. 11. 15:26
 4/10 anonim válasza:

Mert szemétség. A ribizliség nem egyenlő a kurvincossággal, azért fizetnek is, a ribizli az egy gusztustalan, szemét ember, attól az. És elég infantilis ez az egész kapcsolat, exkapcsolat, minden ezek szerint. betegek vagytok, főleg a gyerek meg te, hogy ezt megteszitek a nővéreddel, szemét állatok. Viszont ha én lennék egy ilyen pasi egy ilyen 3asban, akkor poén lehet végigmenni a jó kis SZŰK családban xd

unokatesókat is avassátok be, arany élet. Csak szegény nővérednek nem.

2020. szept. 11. 15:31
 5/10 anonim válasza:

Biiiibizliiii 😆

Tényleg képes voltál összejönni a testvéred párjával? Ne aggódj. Téged is le fog cserélni ahogy a tesód. Ha majd igazam lesz én szívesen megvígasztallak te felmosó rongy.

2020. szept. 11. 15:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó dolog rosszat kívánni a másiknak mi? :)
2020. szept. 11. 15:46
 7/10 anonim válasza:
Ezt a kérdést miért is kellett feltenni? Ha neked így oké, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Láttam már ilyen szitut, és egész rendes házasság lett a vége 3 gyerkőccel.
2020. szept. 11. 15:52
 8/10 anonim válasza:

Azért néznek rátok így,mert aljas és gerinctelen dolgot csináltatok. Főleg te. Valószínű hogy a tesód megbízott benned meg a párjában is, és ezért mutatott be egymásnak titeket. Ti meg eljátszva a bizalmát egyszerűen lecseréltétek.

Főleg neked gáz, aki a testvérét cserélte le. Majd ha nem lesz a fószer akkor is úgy gondolod hogy megérte? Hogy soha többet nem számíthatsz a családodra? Lehet nem szól a nővéred, mert pontosan tudja hogy ez neked lesz a legmegalázóbb, és sokkal többet veszítettél már most mint ő.

2020. szept. 11. 15:58
 9/10 anonim válasza:

15 éve vannak együtt és szeretik egymást..

Előszőr leégett a pofámról a bőr..

2020. szept. 11. 16:19
 10/10 anonim válasza:
Az,ezért költözzetek jó messzire.
2020. szept. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!