Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem azzal a fiúval,...

Összejöttem azzal a fiúval, akibe a nővérem szerelmes. Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából csak a féltestvérem (uaz az apunk) és egyben a legjobb barátnőm is.Nem velünk lakik,de szinte csak aludni jár haza,rengeteg időt van nálunk.Már kb. 2 éve mondja,hogy mennyire szerelmes egy srácba,aki az osztálytársa is.De nem mer vele beszélni,mert a srác inkább a menők közé tartozik,a tesómmal mi inkább bele olvadunk a tömegbe :D


A kedvenc hobbim a fotózás és az a bizonyos srác megkért,hogyha lenne valamikor egy szabad délutánom,akkor kimehetnék vele a parkba (BMX park) és csinálhatnék pár képet róla,mert a haverjai borzasztóakat csinálnak...

Beleegyeztem,bár sok kedvem nem volt hozzá.Elmentünk,tök jól elvoltunk,sokat beszélgettünk és jóba lettem vele.Ez volt kb. 2 hónapja.A tesómnak nem akartam elmondani,mert akkor biztos faggatott volna,hogy mikről beszélünk stb.

A fiúval 2 hete járunk,ezt a nővérem csak azért nem tudja még,mert elment a németes csoporttal Németországba 16 napra és jövő hét kedden fognak hazajönni.


Hogy mondjam el neki,hogy járok azzal a sráccal,akibe szerelmes?

14/L (A fiú és a nővérem is 15 évesek)


2011. ápr. 8. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

de szemét vagy.

neked hogy esne?

2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Előző nem a lány tehet arról hogy a fiúnak ő tetszik,és nem a nővérke, ha nekem x tetszik y fejre is állhat akkor sem fog kelleni...Legyél őszinte.
2011. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom,szemétség volt,de a srác tényleg irtóra cuki *.*

Egyébként én csak fényképről láttam a srácot,meg névről ismertem,de nem voltam benne annyira biztos,csak akkor,amikor mondta,h a nővérem mesélt rólam az osztályában és Ő mondta neki,hogy jól fotózok...

2011. ápr. 8. 15:52
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az én húgom lefeküdt a pasimmal. Amikor megtudtam, napokig csak sírtam, persze megbocsátottam neki, de soha nem lesz már ugyan olyan a viszonyunk. Nagyon fájt, hogy akit halálosan szeretek, azzal ő miért kavar? Persze, kettő kell hozzá, és pasi jön megy, de testvér csak egy van. Szerintem hanyagold a pasit amíg nem beszéltél tesóddal, de mégis mit vársz? Majd kedvesen mosolyog a közös vasárnapi ebédnél?
2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt neki ciki lesz a helyzet hogy neki nem jött össze neked meg igen, másrészt nagyon fog neki fájni. Megér ennyit egy pasi?
2011. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Majd ha megcsal a nővéreddel akkor megtudod mit érez.

máris dobjad a fiút.

2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyen srác: ma veled csalja a saját nővéredet, holnap téged csal a legjobb barátnőddel, ....

Lehet, hogy csak a "skalp-gyűjtés" célja vezérli, különben lett volna benne annyi gerinc, hogy ne kezdjen ki veled még akkor sem, ha esetleg a nővéreddel nem jön neki össze a kapcsolat.

2011. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kár a tesóddal ezért összeveszni!!!A tsó az tesó!!Fiú meg még lesz annyi mint a szemét!!
2011. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
miért lenne a srác gerinctelen? Ő nem tudja ha lány nővére szerelmes belé
2011. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%
Szerintem ásd el magad! Egyre gusztustalanabb ez a világ...
2011. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!