Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért hazudott a húgom az...

Miért hazudott a húgom az éjszakájáról?

Figyelt kérdés
A húgom 19 éves, én 23 vagyok, együtt lakunk. A nagyszüleink kettőnkre hagyták a lakást. Tegnap este feljött hozzá egy srác akivel “csak barátok”. A húgom vitt a szobájába bort, meg kaját. Nem zavart a srác, de hallottam reggel kisurranni, meg azért óhatatlanul feltűnik ha a húgom teljesen fel van dobva reggel, és minden csodás. Ahogy kijött boldogan mondtam neki kedvesen hogy “látom jól telt az este” erre mondta hogy “jajj, nem, ő még éjjel elment, mi nem…”. Elég egyértelmű a dolog és hallottam a srácot elköszönni a húgomtól. Nem is zavar a dolog egyáltalán, csak nem értem miért hazudott a szemembe hogy még éjjel elment…

2022. ápr. 21. 21:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
1%
De miert akkor vitte fel a sracot mikor nem voltak otthon a nagyszuleitek?Ennyire nem hagyja hogy ismerkedjen valakivel?Mar csak azert is mert ha nekem lenne gyerekem es otthon hagynam ilyen korban egyedul,ha meg velem elne,en se orulnek hogy egy idegent felhoz a lanyom es ki tudja hogy kicsoda es pl elvisz-e valamit vagy tonkretesz-e valamit. Ha talalkozni akar a sraccal akkor mondja meg a nagyszuloknek,ha a srac rendes es a nagyszulok is elfogadjak akkor semmi gond.Vagy ha a nagyszulok tiltjak de a srac rendes es talalkoznak akkor sincs. Az anyamnak en se neznem joszemmel,ha szamomra vadidegenekkel halna a sajat lakasunkban ahol meg egyutt elunk. (Egyebkent a maganelet mindenkinek a maga dolga ezen kivul.)
2022. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem a srácot, már akkor barátok voltak amikor még otthon lakott (mármint a szüleinknél), szóval 2 éve ismerik kb egymást szerintem, a kapcsolatuk “milyenségét” nem tudom, de ilyen nyilvánvaló jelet eddig nem láttam.
2022. ápr. 21. 22:16
 13/38 anonim ***** válasza:
3%
Miert nem a szuleiteknel laktok megkerdezhetem?Ha itt nem akarod irj privatot.
2022. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
#11 a “nagyszüleink ránk hagyták a lakást” azt jelenti hogy meghaltak és megörököltük a lakást. Azt reméltem ez egyértelmű😅
2022. ápr. 21. 22:19
 15/38 anonim ***** válasza:
94%
De miért kellene a nemi életét kitárgyalnia teveled? Elég tapintatlan viselkedés ez. Ha akarta volna, hogy tudd, elmondja. Szerinte nem tartozik rád. Szerintem sem.
2022. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
10%
😂😂😂 Így már más a történet.Gondoltam még élnek.
2022. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
Te is elmondod neki, hogy mikor kivel dugsz?
2022. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
19%

Ne szórakozzatok már itt a kérdezővel hogy "semmi köze hozzá", hát bakker a saját hugáról van szó, akivel egy lakásban él és vélhetően jó kapcsolatban vannak ha már egy fedél alatt vannak együtt.


Már hogy a fenébe ne kérdezhetné ezt a hugától es ki is van hangsúlyozva, hogy kedvesen.

2022. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő dugna valamikor, valakivel akkor nem a húga életét lesné, hallgatná. :)
2022. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
#17 hát konkrétan mindent nem, de van hogy én reggel megyek haza, és akkor ő kérdezi meg hogy “xy-nál töltötted az éjszakát?” és én simán válaszolok. Nem mondom hogy azt hogy hányszor, milyen pózban stb, de ezeket eddig azért megbeszéltük.
2022. ápr. 21. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!