Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért hazudott a húgom az...

Miért hazudott a húgom az éjszakájáról?

Figyelt kérdés
A húgom 19 éves, én 23 vagyok, együtt lakunk. A nagyszüleink kettőnkre hagyták a lakást. Tegnap este feljött hozzá egy srác akivel “csak barátok”. A húgom vitt a szobájába bort, meg kaját. Nem zavart a srác, de hallottam reggel kisurranni, meg azért óhatatlanul feltűnik ha a húgom teljesen fel van dobva reggel, és minden csodás. Ahogy kijött boldogan mondtam neki kedvesen hogy “látom jól telt az este” erre mondta hogy “jajj, nem, ő még éjjel elment, mi nem…”. Elég egyértelmű a dolog és hallottam a srácot elköszönni a húgomtól. Nem is zavar a dolog egyáltalán, csak nem értem miért hazudott a szemembe hogy még éjjel elment…

2022. ápr. 21. 21:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%
#20 Ő sem mond mindent. Vagy semmit. Lehet, hogy zavarba jött a megjegyzésedtől. Később ha akarja, még elmondhatja, de ezt hagyd rá, ne célozgass.
2022. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
82%
Neked van parod aki felmegy hozzad?(megha nem is ...ozni)
2022. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az anyam az osszes eddigi parjat elmondta az eletebol,de a szexualis eleterol pl sose kerdeztem volna,hiaba voltam ra kivancsi hogy milyen erzes egyszeruen kinos a tema az anyammal,mert otole nem mernem megkerdezni ilyeneket.
2022. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#22 igen, volt ilyen párom aki feljáró hozzánk, nem olyan régen szakítottunk. De rajta kívül is voltak már nálam párszor, …-ozni is😄
2022. ápr. 21. 22:32
 25/38 anonim ***** válasza:
24%
Hat nem tudom kerdezo igy egyuttlakni a hugoddal,hogy egyikotoknek sincsen kulon magan szferaja,ahol a parjaval lehet kisse problemas lehet.Oneki a tiedhez neked meg az ovehez kell igazodnia.
2022. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen jól nyomja már neki
2022. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
32%
#Mi is a gond?
2022. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért kéne beszámolnia a tesódnak.. te meg tapintatlan vagy kérdező, éppen rá nem kérdeztél hogy szexeltek-e.
2022. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem teljesen érthető elvárás hogy ne hazudjanak róla, mikor ki van az otthonotokban... Valószínűleg alapból is hazudós a húgod, gratulálok neki.
2022. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora nyomorultnak kell ahhoz lenni, hogy a tesód szexuális életét idegenekkel akard kitárgyalni???

Ha lenne sajátod, nem lenne gond. De ugye nincs.

2022. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!