Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? A testvérem...

Mit tegyek? A testvérem nagyon megváltozott.

Figyelt kérdés
14 éves lány és mostanában hozzám se szól, meg a szüleimhez se. Eljárogat egy toxic társasággal mindig és nem lehet tudni hogy hova megy.Utána kábultan és tömény pia szaggal ér haza.Szerintem vagyis biztos, manipulálják. nem ön maga.A stílusa is megváltozott.Sokat fogyott. Bunkó.Nem kommunikál velünk és ebéd időben simán lelép a kis toxic barátaival találkozni.Vágdossa magát.Este nem alszik.Cigis dobozok a táskájában, már október óta cigizik töményen, mert néhány ku**** osztálytársa könnyedén rávette.Most épp hánytatja magát a fürdőszobában, föltekert metállal.Amikor benyitottam visitott és vörös volt.Mostanában sokszor így jön haza. Biztos hogy valakik bántják és manipulálják,de ezt ő nem akarja elmondani.

#cigaretta #manipulálás #ikertestvér #nagyváltozás #toxiktársaság
2022. máj. 7. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Szülők hol vannak a képből??
2022. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
41%

Sajnos a 13-14 éves gyerekek azt gondolják h,ezek menővé teszik és próbálnak másokat is rá venni...

Én sajnos tudom..14 vagyok és az osztály fele cigizik meg még isznak is..

2022. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
54%
#1-nek igaza van
2022. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Azt se zárnám ki hogy drogozik. Van elvégeztethető drogteszt,próbáljatok mintát laborban ezirányban megnézetni.
2022. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

14 évesen???? Az úgy durva.

Bár egyik ismerősöm most töltötte be a 12 és mesélte, milyen kis pics@ osztálytársai vannak, pl aki már nem szűz.

Alig hittem el :O

2022. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
1-es,a szüleink igen is törődnek velünk, csak a testvéremmel már nem lehet beszélni. Most is megkapta a leszidást, és a szüleim aggódnak is érte.A testvérem bélszagú osztálytársai miatt változott meg, mert szeretne gondolom olyan alteres lenni mint ők.Hatással van rá ez a mai tini társadalom. (édekes rám nem.)Amúgy régebben visszahúzódó volt és kedves.
2022. máj. 7. 21:44
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja és sajnos a legtöbb tini ezt csinálja.Nagyon szomorú.

Csak én vagyok normális?

2022. máj. 7. 21:50
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Pszichiátriai kivizsgálásra a szüleid helyében elvinném ottalvásra.Megtehetik,ott majd kitisztitjak.
2022. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen a szuleim is gondolkoznak hogy elvigyék e , kivizsgálni
2022. máj. 7. 21:55
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Ott minden vizsgalatot meg kell csinaljanak.
2022. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!