Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek miért bánnik így...

Szerintetek miért bánnik így velem a nővérem?

Figyelt kérdés
Több mint egy évtized van köztünk és nem tud velem testvérként bánni sokkal inkább úgy bánik velem mintha gyerekke lennék.

2022. máj. 31. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert több mint egy évtized van köztetek.


És bizonyára pont úgy alakul most a korotok, hogy ezt hozza ki belőle.

2022. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert több mint egy évtized van köztetek...
2022. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: lehet gyerekkorotokban is így alakult: te kisbaba voltál, rábíztak hogy "vigyázzon rád" stb.
2022. jún. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy sokkal fiatalabb hugom, és nekem is nehezen megy a tesónak tekintés.

Én cseréltem a pelenkáját, tanítottam szobatisztaságra, járni, vittem oviba/suliba...

Imádom, de ő mindig kicsit az én kisbabám marad. Már nagy ló, 24 éves, uh igyekszem visszafogni magam, de elég jól viseli ha megkérdezem pl. hogy evett e vagy van e pénze😅

2022. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Megkérdezhetem hogy mennyi köztetek a korkülönbség?

2022. jún. 1. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
11 év (4-es vagyok).
2022. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nézz rá mint a lukinyúl, amikor nem tetszik, ahogy viselkedik
2022. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!