Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tudom természetes, de miért...

Tudom természetes, de miért történik ez?

Figyelt kérdés

A testvéremnek egy ideje (pár hónapja) párkapcsolata van és szerelmes mint az ágyú. Szoros kapcsolatban vagyunk elvileg - de most alig van velünk. Amikor velünk tölti az időt akkor is szinte mindig a telefonját nyomkodja. Mindent a párjához igazít - szinte sosem konkretizálják le a programjaikat, mindig nekünk kell alkalmazkodni.


Folyton süt neki pedig nem vagyunk anyagilag eleresztve hogy folyton sütögesse neki a drága lisztből, olajból, vajból, tojásból, tejből túróból készült ételeket. Ráadásul mindezt teljes kiőrlésű lisztből, és laktózmentes tejtermékekből készíti (közel 400 Ft a tej).


Sírhatnékom van mert úgy érzem már nem is szeret minket. Tudom ez az élet velejárója. De úgy érzem hogy mi egyáltalán nem is számítunk már.


2022. jún. 15. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ez természetes, és minden friss szerelmes teljesen ilyen. Te is ilyen leszel. A süti alapanyagainak az árát meg gondolom nem te keresed meg.
2022. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kólauborkával ***** válasza:
92%
Azt, ha ez tényleg anyagi megterhelés a családnak meg kell beszélni, de gondolom a szülők szólnának érte… inkább örülj, hogy a tesód örül. Amennyiben a szerencsések közé tartozik, örökre együtt lesznek, ha az átlagba, akkor pár év után maximum úgy is szétmennek, akkor majd vigasztalhatjátok és süthetsz neki te…
2022. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
hány évesek vagytok?
2022. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Azért ez a tej-liszt árának felemlegetése eléggé mesterkélt....

A normál tej is 300... Mennyi kell egy sütibe? 1-2 dl? A különbség 10-20 forint.... Nem hiszem el, hogy ennyire rosszul álltok anyagilag, hogy ez külön megterhelés...

Mintha a kákán is keresnéd a csomót, hogy beleköthess...


Neked miért nincs párkapcsolatod?

2022. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne legyél már ennyire irigy basszus, hogy sajnálod tőle a sütit. Feltételezem nem te kerested meg rá a pénzt.
2022. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem várhatod komolyan, hogy ugyanúgy veletek csinálja a programokat, a barátja meg majd elég lesz neki mondjuk heti egyszer, 2-3 órában, ha éppen belefér és nincs jobb dolga. Akkor marhára nem érdekelné a srác, és nem lenne a barátja... Persze, hogy vele akar a legtöbbet lenni, hiszen szereti. Igen, te is ilyen leszel. "Miért történik ez?" Miért történne más? Te ilyen jelentéktelen dolognak képzeled el a szerelmet, amit be lehet tolni a nyolcadik helyre a fontossági sorrendben a családi vacsik, haverok és röpiedzések után? Ha neked lesz valakid, az is csak úgy "mellesleg" lesz?

Az én nővérem minden alakuló kapcsolatánál a fejleményekről áradozott nekem, erről beszélgettünk, én szerettem ezt is.

2022. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Te már írtál ki kérdést, az volt a bajod, hogy a tesód a párjaval is elment valami búcsúba, ahova veletek is. Nem normalis, hogy sírhatnékod van, mert szerelmes és a párjával tölt több időt. Legyen neked is eleted. Ha ad a haztartásba, akkor meg annak süt, akinek akar, majd anyáddal megbeszéli a költsegeket.
2022. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kólauborkával ***** válasza:
84%
Dehogy nem….nem tudsz mindenkinek megfelelő államformát létrehozni. Ami neked jó, lehet engem bánt. Innentől kezdve el kell döntened kiknek akarsz megfelelni, tehát kinek minek teremted azt az ideális államformát. Tehát de, ez egy sok szempontot figyelembe veendő dolog, mert hiába mondod ki, hogy mindenkinek, mert ilyen sosem lesz, fizikai képtelenség.
2022. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kólauborkával ***** válasza:
91%
Opsz, nem ide, bocs!
2022. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

"Amikor velünk tölti az időt akkor is szinte mindig a telefonját nyomkodja. Mindent a párjához igazít - szinte sosem konkretizálják le a programjaikat, mindig nekünk kell alkalmazkodni."

Azért csinálja, mert hagyjátok. Ne alkalmazkodjatok mindenhez, és ha a telefonját nyomkodja, hagyjátok faképnél. A párjának sem érdeke, hogy ilyen legyen. Ha nem tudja összeegyeztetni a családját a jövőjével, akkor úgysem elég kompatibilisek.

2022. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!