Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nincs a felnőtteknek...

Miért nincs a felnőtteknek myároszünet?

Figyelt kérdés
Annyira igazságtalan ez a dolog szeretném ha nővérem velem lenne mint régen minden nyáron. Utálom ezt a buta munkát meg hogy nem lakik már velem egy szobában. Miért nem lehet minden olyan mint régen? Nagyon hiányzik. Ha most össze veszünk este nem békülünk ki mert nem alszik velem. Eddig mindig velem volt nyáron.
2022. jún. 21. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is fáj de ilyen az élet.
2022. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Van, csak nem olyan hosszú és szabadságnak hívják. De legalább ezt nagyrészt maga osztja be az ember.
2022. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És ez a szabadság nem lehet olyan hosszú mint a nyári szünet? Vagy majdnem olyan hosszú? Anyu meg apu is dolgozik de azt már meg szoktam. Csak a tesómat szeretném vissza kapni. Tudom kell a pénz hogy legyen ennivaló meg új ruhák de azt anyu is tud venni. El adtam a régi játékaim hogy a tesómnak ne kelljen dolgozni de nem fogadta el e pénzt. Nem szeretnék a szomszéd nénivel lenni egész nyáron olyan unalmas.
2022. jún. 21. 21:59
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Legalább nem kell leckét írni, igaz minden nap felel az ember. Az iskola szerencsére a mai napig nem hiányzik pedig már van több mint 21 év munkaviszonyom.
2022. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu meg apu is dolgozik de azt már meg szoktam."

Megszokod majd azt is, hogy a tesód is dolgozik, sőt, majd te is fogsz.

"El adtam a régi játékaim hogy a tesómnak ne kelljen dolgozni de nem fogadta el e pénzt."

Tesód nyilván szeretne dolgozni, saját keresetet akar, ezt hívják önállósodásnak. Nem maradhat mindig a szülők nyakán.

"Tudom kell a pénz hogy legyen ennivaló meg új ruhák de azt anyu is tud venni."

Viszont lehet, hogy anyudnak jóval könnyebb, ha a tesód magának veszi a ruháit és besegít anyagilag a családnak (ha még veletek lakik).

Ha unalmas a nyár, keress valamilyen elfoglaltságot. Nem csak a tesód létezik, biztos vannak osztálytársaid, barátnőid, akikkel össze tudtok járni, lehet sportolni, hobbival foglalkozni, jókat olvasni stb. Tesóddal is szervezhettek programokat, amikor ráér.

2022. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet olyan hosszú. Csak gondolj bele, ha mindenki így gondolkodna és megfvalósulna: nyáron nem tudnál utazni, vásárolni, strandra menni, fagyit enni - mert azok is szabadságon lennének, akik mindezt biztosítják, elérhetővé teszik számunkra.

Gondolkodj kicsit!

De javasolnám, hogy keress nyárra te is diákmunkát magadnak (nyilván elmúltál már 16 éves, ha ide írogatsz...). Akkor nem kell a szomszédnénivel lenni (miért is kéne 16+-osan?), nem érsz rá azzal foglalkozni, hogy nincs kéznél a tesód, ráadásul még egy kis zsebpénzt is szerezhetsz magadnak. Tiszta haszon!

2022. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Bocs de sztem nagyon függsz a nővéredtől, meg amúgyis ha van rá lehetőség akkor kb 10-11 évesen külön szobában kellene aludni, mert mind2töknek van magánèlete

Szal ez a véleményem

Oké

Ja

2022. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Suliban viszont fizetés nem volt.
2022. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
És a gyerekeknek miért van?
2022. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!