Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy fürdőszoba a padlástéren WC-vel, zuhanyzóval, amit én és öcsém használunk. Ő viszont lusta és nem takarít maga után, csak használja. Borotválkozás és hajvágás után tiszta szőr a zuhanytálca és ez eldugítja a lefolyót, amit szintén én tisztítok ki. Mit lehet tenni, hogy kivegye a részét a házimunkából? Gondoltam arra is, hogy kulcsra zárom addig, amíg meg nem tanulja tisztán tartani. Addig meg megoldaná a földszinten a fürdést.

2022. jún. 30. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

És a földszinti fürdőt ki takarítaná?

Azt is te?

Vagy a szüleitek?

2022. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lentit szüleim és húgom használja, azt szüleim tartják tisztán.
2022. jún. 30. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérj tőle pénzt a takarításért. :)
2022. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sztem meg hagyd úgy a fentit pár napig használd te lentit aztán majd rájön milyen retket hagyott maga után. Talán ki is takarít
2022. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Kérd meg anyukádat, hogy nevelje meg az öcsédet, ha már eddig nem sikerült!!
2022. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vagy a szülőknek szólj, vagy használd egy darabig a lenti fürdőszobát, hátha másnak is szemet szúr az ott keletkező disznóól. Ha valaki kérdezi, hogy mi az a dzsuva ott, akkor meg nyugodtan mondd, hogy te is már beleuntál, ezért inkább túrázol a távolabbi mosdóba mert nem vagy a testvéred a bejárónője, hogy mindig utána takarítsd el a gusztustalanságait.

(Egyébként az lenne a normális, ha mindenki eltakarítaná maga után a saját dzsuváját. A borotválkozás műveletéhez hozzá tartozik, hogy utána kitakarítsd a csapot, ahogy én is mindig feltakarítok magam után szőrtelenítést követően.)

2022. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ugy te meg menj le, aztán majd akkor kitakarítja magának.
2022. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!