Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan érzem magam kellemetle...

Jogosan érzem magam kellemetlenül, mikor féltesómmal és a barátjával hármasban vagyunk, és ők állandóan fogdossák egymást előttem?

Figyelt kérdés

Van egy lány féltesóm, akivel barátnői viszonyban vagyunk. Néhány hónapja lett egy barátja, akivel szerette volna, hogy megismerkedjek én is, így kitalálta, hogy üljünk be vacsorára hármasban egy étterembe.


Én is támogattam az ötletet, de az első pillanattól kezdve, hogy megérkezett a barátja, kissé kellemetlenül éreztem magam. Tudom, hogy minden pár különböző, és vannak akik jobban kimutatják az érzéseiket publikus helyen is. De én nem tudtam, mit kezdjek magammal az olyan helyzetekben, mint pl:


- a srác érkezésekor úgy fél-1 percig csókolóztak mellettem az utcán

- a vacsora alatt teljesen összefonódva ültek velem szemben, fogdosták egymás lábát, belső combját az asztal alatt

- mikor pár másodperces szünet volt a beszélgetésben, elkezdték puszilgatni egymást

- miközben beszéltem, egymást figyelték, majd a srác a féltesóm haját csavarta fel a kezére, aztán húzogatta és közben puszilgatta az arcát


Stb.


Nem az zavart magában, hogy így viselkednek, hiszen látom rajtuk hogy szerelmesek egymásba, és örülök, hogy mindketten így éreznek. Inkább az zavart, hogy gyertyatartónak éreztem magam mellettük, és nem értettem, miért hívtak el magukkal 3.-nak. Nemrég felmerült, hogy csináljunk ismét 3asban programot, de nem tudom egyelőre, hogy álljak a dologhoz.


Kort tekintve, mindenki 25-30 között van, nem tinédzserekről van szó.


Ezeket a helyzeteket hogyan érdemes kezelni, ilyenkor például hova nézzen az ember? Mikor smárolnak előttem, akkor nézzek másfele, vagy pont attól lesz kellemetlen a helyzet? Jogos ez az érzés, próbáljam megbeszélni velük mielőtt újra találkozunk, vagy inkább magamban kéne lerendezni és túllépni rajta?


2022. júl. 14. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hosszú a nyári szünet még..
2022. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Röviden: igen jogosan érzed magad kellemetlenül. Ha jó viszonyban vagy a tesóddal említsd meg neki.
2022. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jogosan érzed magad rosszul. Én otthagynám őket ha rákezdik, mondván: "látom zavarok, egymással foglalkoznátok inkább" és lépnék. Nem vagy köteles nézni hogy taperolják egymást.
2022. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A mi családunkban szólunk. Ezer éve együtt vagyunk ès van még néha olyan hogy jobban bújunk egymáshoz . Nem úgy mint a tinik, de néha van. Pl a sógorom már egy puszinál szólt hogy gyerekek, ne előttem, pont szingli vagyok, legyetek rám tekintettel. Ezt mind viccesen mondta de igaza volt. Te is szólj nyugodtan hogy hahó itt vagyok ám. Szakadjatok màr le egymásról. Ez nem sértő.
2022. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondd el hogy zavar

Ha továbbra is csinálják ne találkozz velük 3asban

2022. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez egyértelműen udvariatlanság, figyelmetlenség.
2022. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna. Kerülném az ilyen helyzeteket.
2022. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán proli viselkedés.
2022. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez teljesen egyértelmü,hogy zavar.En már nem is mennék velük sehova sem.


Ezt csak viccnek szánom, nehogy beavassanak 3._ként.:):)

2022. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz nekik.
2022. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!