Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a hazug kistesóm...

Mit tegyek ha a hazug kistesóm elkunyerálja minden dolgomat és engem állítanak be irigynek a szüleim ha nem adom kölcsön?

Figyelt kérdés

Nem rég felfedezte hogy egy kis hisztériával bármit megkaphat, és ha a nagytesó azt mondja hogy nem az nem ér semmit. Én megmondtam neki hogy majd akkor adom kölcsön ezt meg azt ha leáll ezzel az ok nélküli hazudozással, erre elkezdett ordítani és én lettem lecseszve.

Ugyan ez a gyerek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..



2022. júl. 29. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid őt védik, neki hisznek. Ő a kedvenc. Telhesen mindegy mit csinálsz, te leszel a rossz, neki lesz mindig igaza.

2 év múlva 18 leszel. Menj el koliba valami messzi egyetemre vagy dolgozni olyan helyre ahol adnak szállást.

2022. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De addig mit csináljak?
2022. júl. 29. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Viseld el. Mást nem nagyon tudsz. "megtűrt személy" vagy. Ő az isten. Szerinted nem mindegy mit csinálsz, ő a kiskedvenc
2022. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Akkor irigy leszel, ne akadályozzon meg.

Ezt a gyereket én elhupálnám, de írtad, nem opció. Viszont az előző kérdésednél írta valaki, hogy igyekezhetsz kikészíteni. Találd meg, mi az, amit nem lehet rád bizonyítani, legyen alibid, pl. fürdés előtt csináld. Ha sokat panaszkodik rád, a szüleitek rá fognak unni.

2022. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Megis mit vársz itt, ismeretl3nektől?


Menj a barátaiddal mindenfelé, elv3zd a szünidőt.


A másik kerdesed alatt kaptál elég valaszt.

2022. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam a húgommal, az a baj, hogy az ilyen kis rohadékok nagyon hamar megtanulják, hogy visszaéljenek a helyzettel.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog változni a helyzet, mindig ő lesz a hercegnő.

2022. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem a gyerek a rohadék, a szülők phaszok. A gyerek csak gyerek , kihasználja amit lehet. A barom szülők meg hagyják.
2022. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Szard le!
2022. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod oda aztán kész, max kicsit morgolódnak rajta.
2022. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

A másik kérdés alatt írod, hogy ikrek, mégis mindkét kérdést egy testvérre fogalmaztad.

Így kicsit megkérdőjelezhető.

Bár lehet, hogy én tévedek.

Egymással is így viselkednek?

2022. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!