Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Történt már valakivel hasonló...

Történt már valakivel hasonló kellemetlenség?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul érzem magam.

Apum megkért rendeljek pizzát mert későn ér haza munkából de elfelejtettem feltölteni a telómat pénzzel

Most pont állást keresek (már van is munkám igazából) és szóltam a tesómnak rendelje már meg, elmondtam miért és erre megkérdezte hogy lesz e nálam rá pénz..

olyan kellemetlennek érzem

Mondtam hogy persze (van eleg sok felretett pénzem)

Utána látta is mert pont számoltam a pénzt

Olyan kellemetlenül érzem magam emiatt..

azt hiszi nincs pénzem..


2022. aug. 18. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért kellemetlenül érezned magad. Az, hogy nincs pénz a telefonodon előfordul, megoldottad.
2022. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kedves a tesód....lesz e ra pénzed -vajon ő evett belőle?
2022. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem is azért érzem magam kellemetlenül hanem mert azt hiszi nincs pénzem.. most 2 hétig nem volt munkám :/


Apum máshol lakik fuvaros és azért rendeltem ide a pizzát mert mire hazaér bezár a büfé

Mondta hogy rendeljünk magunknak is majd ő kifizeti nekem, de ez a szitu után már nem volt kedvem rendelni így megrendeltem csak neki..

2022. aug. 18. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Foodpanda nem jár felétek? Akkor nem kell telefonálnod legközelebb..
2022. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom próbáld meg nem mások (fiktiv) gondolatai miatt kellemetlenül érezni magad. De komolyan, mit számít ebben a kontextusban, hogy mit gondol? Drágább lett tőle a pizza?
2022. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi abban a kellemetlen h megkérdi pénz lesz-e nálad?
2022. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez egy kisebb város itt sajnos nincs foodpanda
2022. aug. 18. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én baromi jól keresek (ez most tényközlés, nem pedig dicsekvés), de alig van nálam pénz. Már a covid előtt se nagyon volt, de azóta szinte mindent készpénz nélkül fizetek.

Szóval ha rendelek valami kaját, akkor nagyon ügyelek rá, hogy lehessen kártyával fizetni, akár előre is online. Egyedül élek, szóval még tudom oldani magamnak.

Viszont volt már olyan szitu, hogy anyáméknál rendeltünk, én nyitottam ajtót a futárnak, viszont amikor fizetni kellett volna, akkor hívnom kellett valaki mást, mintha valami csóró volnék.

2022. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Testvéri kapcsolatban ez szerintem nem kellemetlen.
2022. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Mégis mennyire kell ahhoz felszínesnek lenni, hogy az ember a tesója előtt játssza a nagymenőt aki teli van pénzzel?

Te jó ég..

2022. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!