Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kellett a bátyámnak...

Miért kellett a bátyámnak beleintézkednie a magán dolgaimba?

Figyelt kérdés
A bátyám mostanában a fejébe vette, hogy én valami rossz dolgot csinálok, apuék is panaszkodtak neki, hogy későn járok haza, meg hogy “fura vagyok”. Bevallom így a nyáron tényleg sokat buliztam a lányokkal, és volt, hogy későn mentem haza, vagy haza sem mentem. Ezét nagy okosan kitalálta, hogy ő átnézni a szobámat. Talált egy csomó üres piásüveget, mindenfélét, nem vagyok alkoholista, csak amikor itt alszanak a lányok, szoktunk inni, de be és ki is csempészni kell a piát, mert anyuék megölnének, ezért egy ideig gyűjtöm, aztán mikor nincsenek itthon összepakolom és elviszem egy ilyen szelektívgyűjtőbe, van egy két utcára tőlünk. Megtalálta még a naplómat, amiben voltak történetek egy srácról és rólam, ami azt hitte, hogy valós, de csak magáncélra írtam őket😅. A benne lévő srác az egyik haverja, egyszer csókolóztunk, de én elképesztő részeg voltam a bátyám szülinapján, és ez csak egy hülyeség volt. Megbeszéltük, hogy elfelejtjük a dolgot, de sajnos azóta is tetszik a srác. Szóval a bátyám ideges lett, és “nekiment” a haverjának, mert azt hitte “dugja a húgát”, ami persze nem igaz és most mindenki mérges rám…Pedig én csak magamnak írtam ilyen történeteket, semmi kalamajkát nem akartam okozni… Szerintetek most mit csináljak? Anyuék is mérgesek, a bátyám is, a haverja és még az ő barátnője is… 17L

2022. aug. 23. 17:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

És én miért lettem lepontozva? #7-es vagyok.

Az oké, hogy nem mondhatod el nekik, de akkor legalább legyen már ennyi eszed 17 évesen, hogy nem a ti házatokban piálsz :D!

Amúgy meg, amiket a #9 és #10-es válaszodban leírtál, nekem azt honnan kellett volna tudnom? Mert a kérdésben nem szerepel.

2022. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett volna belenéznie a cuccaidba... de azért te is megéred a pénzed, hallod.
2022. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

"így a nyáron tényleg sokat buliztam a lányokkal, és volt, hogy későn mentem haza, vagy haza sem mentem. Ezét nagy okosan kitalálta, hogy ő átnézni a szobámat. Talált egy csomó üres piásüveget, mindenfélét, nem vagyok alkoholista, csak amikor itt alszanak a lányok, szoktunk inni"

- Hát, nekem ez elég lenne.


A napló elolvasása nem volt szép tőlük, főleg az, amit a bátyád utána művelt. Nem kellene játszania, hogy ő akkor megvédi a húga becsületét, mert egyedül Te döntesz arról, kivel szexelsz.


Viszont a többi, amit írtál, elég meredek egy 17 éves lánytól, és nem kellene, hogy normálisnak érezd.

2022. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen viselkedés után mit vársz? Szarrá iszod magad, cseszel hazamenni, full részegen játszod a ri.bancot a tesód szülinapján... és még a tesód a szemét?
2022. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
16%

Akik ennyire kiakadnak ezen, azoknak milyen gyerekkoruk volt de komolyan?

Mi már 15 évesen minden hétvégén elmentünk piálni a haverokkal, hajnali 1-2 között mentem haza, anyám leellenőrzött hogy jól vagyok-e, érezte a pia szagot és modnta látom fiam ittál. Elmondta mindig a szokásos dolgokat hogy vigyázzak magamra stb stb. A szobámba ki voltak rakva a főbb elfogyasztott piásüvegek (amik különlegesebbek voltak, nyilván nem a sör vagy a 20. olcsó whisky). Ez ilyen proli szokás volt, nyilván nem tartott sokáig. A piálást meg 11. osztályban abba hagytam hogy könnyebben fel tudjak készülni az érettségire.

Szóval nem értem, ti mit vagytok ezen a piáláson annyira ki? Egy csomó osztálytársam későn érő volt ők 17 évesen kezdték. De a kérdező is annyi!

2022. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

"Akik ennyire kiakadnak ezen, azoknak milyen gyerekkoruk volt de komolyan?"


- Ezek szerint nem olyan, mint a tied.

Legyen valami azért normális, elfogadott, mert már ezek szerint két ember is itt az oldalon ezt csinálja? Van bármi érved amellett, miért jó minél fiatalabban elkezdeni mérgezni magad, vagy számodra evidencia, mert ezt tapasztaltad?


Nekem az apám 52 évesen halt bele az alkoholizmusába, szóval fenntartom a jogot, hogy ne tartsam normálisnak, ha valaki csak úgy tud élni, ha rendszeresen lerészegedik. Te túlléptél ezek, sokan viszont nem, ellenben megerősítést kapnak a környezetüktől, hogy ez tök normális.

2022. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

16-os:

Annyi az érvem hogy 17 éves koromra már be is fejeztem, azóta se iszok. Sőt 24 éves korom óta szó szerint nem iszok semmit. Ellenőrzött körülmények között szerintem hasznos ha megtapasztalja, hogy mi az az alkohol. Nálunk az egyetemen elég sok csaj itta hullráa magát 18-20 éves korban, egyik másik szűz csaj konkrétan arra ébredt hogy egy pasival szexel. Szerintem jobb ha tini korban iszik 2 cidert, mintha az első egyetemi nuliban egy üveg vodkát...

De nálunk már 12 éves korban adtak egy pici pohár likőrt családi összejöveteleken, az ugye egy évben 4szer volt. Ekkora mennyiségnek nincs káros hatása, de ott van melletted egy csomó rokonod, és nem csinálsz hülyeséget. Amúgy meg se érzed.

2022. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
"Akik ennyire kiakadnak ezen, azoknak milyen gyerekkoruk volt de komolyan?" Nem piálós, drogozós ku.rválkodós.
2022. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Bátyád szülinapján ribimacskásra ittad magad, összegabalyodtál a haverjával és még neked áll feljebb? Hogy őszinte legyek nekem is lesült volna a bőr a képemről a bátyád helyében. Persze vannak ilyen partip..ák, mint te, akik 30 éves korukra kiélt bulák lesznek és a fajtáddal összeálni olyan, mintha valaki használt óvszert húzna magára, alapból semmi baj nincs ezzel, de akkor ne csodálkozz, hogy megszólnak miatta. A bátyádat meg megértem, hogy nem akarja azt, hogy te is erre a sorsra jussál. Inkáb értékeld, hogy segíteni akar neked.
2022. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

Akik itt ócsárolják szegény lányt, fogadok ha piásan rátok mászna 17 évesen, kapnátok az alkalmon...

De így távolról jól esik erkölcsi fölényt színlelni és mindennek lehordani...

2022. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!