Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kellett a bátyámnak...

Miért kellett a bátyámnak beleintézkednie a magán dolgaimba?

Figyelt kérdés
A bátyám mostanában a fejébe vette, hogy én valami rossz dolgot csinálok, apuék is panaszkodtak neki, hogy későn járok haza, meg hogy “fura vagyok”. Bevallom így a nyáron tényleg sokat buliztam a lányokkal, és volt, hogy későn mentem haza, vagy haza sem mentem. Ezét nagy okosan kitalálta, hogy ő átnézni a szobámat. Talált egy csomó üres piásüveget, mindenfélét, nem vagyok alkoholista, csak amikor itt alszanak a lányok, szoktunk inni, de be és ki is csempészni kell a piát, mert anyuék megölnének, ezért egy ideig gyűjtöm, aztán mikor nincsenek itthon összepakolom és elviszem egy ilyen szelektívgyűjtőbe, van egy két utcára tőlünk. Megtalálta még a naplómat, amiben voltak történetek egy srácról és rólam, ami azt hitte, hogy valós, de csak magáncélra írtam őket😅. A benne lévő srác az egyik haverja, egyszer csókolóztunk, de én elképesztő részeg voltam a bátyám szülinapján, és ez csak egy hülyeség volt. Megbeszéltük, hogy elfelejtjük a dolgot, de sajnos azóta is tetszik a srác. Szóval a bátyám ideges lett, és “nekiment” a haverjának, mert azt hitte “dugja a húgát”, ami persze nem igaz és most mindenki mérges rám…Pedig én csak magamnak írtam ilyen történeteket, semmi kalamajkát nem akartam okozni… Szerintetek most mit csináljak? Anyuék is mérgesek, a bátyám is, a haverja és még az ő barátnője is… 17L

2022. aug. 23. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem irigyellek'gondolom hiába magyaráznád a bizonyítványt??? Annyit tehetsz hogy elmagyarázza a dolgokat hogy történtek és megkéred a tesód hogy ne kutakodjon a szobába,kitartást
2022. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

"beleintézkedni"


FÁJ olvasni is.

2022. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Én is mérges lennék, ha a 17 éves gyerek zugpiáldát rendezne a házban és "elképesztően részeg" lenne.
2022. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon sokan iszogattak és bulizgattak fiatalként, ezért nem kell elítélni.

Hát annyit tehetsz hogy elmondod az igazat, ahogy történt, igazából te nem csináltál semmi rosszat, legközelebb mondjuk anyudékkal lehetsz őszintébb a pialgatásról, meg a bulikról, de a többihez nincs közük, a naplód elolvasásáért még te haragudhatnál, azt nem volt joga elolvasni.

2022. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Thispain ***** válasza:
67%
Ha már így alakult, vedd el férjül a haverját.
2022. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért ahogy olvasom, elég sokat ihatsz. És megértem a szüleidet is, hogy ezt nem akarják.

Bátyád születésnapján is részeg voltál. No comment.

2022. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Szegényke. Sajnálom, Kérdező. A bátyádnak semmi joga nem lett volna kutakodni a cuccaid között, főleg nem a naplódba beleolvasni.

De én azt nem értem, hogy már, amikor beleolvasott abba a naplóba, vagy felhozta neked/nektek, ezt az egészet, akkor már miért nem javítottad ki rögtön, hogy: "Nem úgy van az, azok csak kitalált történetek"?

Amúgy meg az hülyeség, hogy ott tartod az üres piás üvegeket a szobádba, most már te is látod/tudod, meg alapból, miért nálatok iszogattok a barátnőiddel, ha tudjátok, hogy a te szüleid ilyen szigorúak veeld? Érdekes.

2022. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%
Gyújtsd rájuk a házat.... De most tényleg, egyik rosszabb, mint a másik.
2022. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#7 esélyem sem volt elmondani neki előbb mert a haverjához ment először.
2022. aug. 23. 18:01
 10/29 A kérdező kommentje:
Valójában amúgy a szüleim leszarnak, azzal vannak elfoglalva hogy egymással veszekedjenek, és ha törődést akarnak színlelni valamivel belém kötnek. De legyen az bármi, túl sokat eszem, késő eszem, vagy hogy tv-t nézek a nappaliban, vagy akármi miatt. De ezeken még nem veszekszenek annyira, de egyszer megláttak egy ciderrel, és úgy leszúrtak a pia miatt, hogy csak na. Szóval nem mondhatom el nekik.
2022. aug. 23. 18:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!