Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kellett a bátyámnak...

Miért kellett a bátyámnak beleintézkednie a magán dolgaimba?

Figyelt kérdés
A bátyám mostanában a fejébe vette, hogy én valami rossz dolgot csinálok, apuék is panaszkodtak neki, hogy későn járok haza, meg hogy “fura vagyok”. Bevallom így a nyáron tényleg sokat buliztam a lányokkal, és volt, hogy későn mentem haza, vagy haza sem mentem. Ezét nagy okosan kitalálta, hogy ő átnézni a szobámat. Talált egy csomó üres piásüveget, mindenfélét, nem vagyok alkoholista, csak amikor itt alszanak a lányok, szoktunk inni, de be és ki is csempészni kell a piát, mert anyuék megölnének, ezért egy ideig gyűjtöm, aztán mikor nincsenek itthon összepakolom és elviszem egy ilyen szelektívgyűjtőbe, van egy két utcára tőlünk. Megtalálta még a naplómat, amiben voltak történetek egy srácról és rólam, ami azt hitte, hogy valós, de csak magáncélra írtam őket😅. A benne lévő srác az egyik haverja, egyszer csókolóztunk, de én elképesztő részeg voltam a bátyám szülinapján, és ez csak egy hülyeség volt. Megbeszéltük, hogy elfelejtjük a dolgot, de sajnos azóta is tetszik a srác. Szóval a bátyám ideges lett, és “nekiment” a haverjának, mert azt hitte “dugja a húgát”, ami persze nem igaz és most mindenki mérges rám…Pedig én csak magamnak írtam ilyen történeteket, semmi kalamajkát nem akartam okozni… Szerintetek most mit csináljak? Anyuék is mérgesek, a bátyám is, a haverja és még az ő barátnője is… 17L

2022. aug. 23. 17:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
"Akik itt ócsárolják szegény lányt, fogadok ha piásan rátok mászna 17 évesen, kapnátok az alkalmon..." Nem jönnek eb a részeg ribik, akiken ki tudja hányan mentek már végig.
2022. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
Megéred a pénzed te is.
2022. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

""Akik ennyire kiakadnak ezen, azoknak milyen gyerekkoruk volt de komolyan?""


Hát nem is részedtem le 17 évesen. Miért kéne egy gyereknek piálni? Ez valami ősi magyar szokás, hogy 18 évesen már piás múlttal kell rendelkezni?

2022. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
"Akik itt ócsárolják szegény lányt, fogadok ha piásan rátok mászna 17 évesen, kapnátok az alkalmon..." - Nagyon visszataszító és egyáltalán nem nőies, amikor egy lány mocsokrészegre issza magát és másokra tapad. Nagyon gáz! Ha nem lett volna ott a bátyja, akkor ki védi meg? Mert nem csak normális értékrendű emberek vannak, hanem olyan beteg állatok is, akik imádnak iszákos sárló kancákat felszedni. Az meg már nem olyan szép történet, amikor valaki vagy akár egyszerre többen is visszaélnek egy lány illuminált állapotával. Az esti órákra nem emlékszik a leányzó,majd másnap reggel valaki más ágyában találja magát, akár több férfival egyszerre, utána meg imádkozhat, hogy nem lett terhes vagy nem kapott el valamit. Igaza van a kérdező bátyjának. Gusztustalanul viselkedik lány létére.
2022. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
Azért itt nagyon elmentek a kommentek egy olyan irányba,hogy a lány mindenkinek alá fekszik és milyen gusztustan blabla,de egy csókról volt szó,amit írt, plusz hogy a barátnőivel szokott otthon piálni, meg a szülői házban a lányok között pialgatott,ott csak nem történt ilyesmi...plusz ahhoz a csókhoz a battyja haverja is kellett,nem értem miért csak a lányt tamadjatok
2022. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%
Emberek, egy csók az semmi! Senki alá nem feküdt, egy szóval nem írta, hogy matt részeg volt, stb. Ti még nem csókolóztatok buliba?
2022. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%
Miért, ilyen korában mindenki úgymond szent életet élt? Azért lássuk be nem ez a gyakoribb.
2022. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%

"Miért, ilyen korában mindenki úgymond szent életet élt? Azért lássuk be nem ez a gyakoribb."


Senki sem szent de nem mindenki egy retek ribi😉

2022. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Azért, mert csókolózott valakivel, 17 évesen? Látom, te még nem tapasztaltál igazán "ribis" (ahogy te mondanád/ez esetben, írnád) dolgokat.
2022. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!