Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 16 éves unoka húgom...

Van egy 16 éves unoka húgom akit nagyon szeretek és nagyon fontos a számomra! Szerintetek én keressem vagy várjam meg míg ő fog engem ?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé eltávolodtunk egymástól, igazából más nincs is akivel szoktam találkozni vagy elmenni ide oda, csak eddig vele. Minden barátnőmnek van párja és családja én meg egyedül vagyok teljesen. Nemrég nagyon nehéz időszakon mentem keresztól, elvesztettem a látásom cisztám alakult ki. Ő azt mondta nekem hogy én csak sajnáltatom magam és játszom a halottat , a front miatt le volt ereszkedve a szemhéjam és a szememet sem bírom sokáig nyitva tartani. Azt is mondta hogy ő biztosan nem fog engem sajnálni, épp csak azt nem tette hozzá hogy megérdemlem ami történt velem az elmúlt időben. 3 hete nem is beszéltünk irtó rosszul esett hogy így bánt velem és hogy lehülyézett kinevetett. Én mindig segítettem amiben tudtam, ha tanulásban kellett ha beteg volt vagy akármi másban. Mindig kapott tőlem sok mindent, parfümöt testápolót tusfürdőt ruhákat, bármi ami nekem nem kellett mindent neki adtam, olyan voltam neki mint a saját nővére lennék, nem csak unoka testvér. Engem nagyon megbántott ahogy beszélt és viselkedett velem szemben, Mindent azért nem lehet a tini korra fogni, az is benne van hogy irtó neveletlen. De szerintem azért még sem kellene így viselkedni a másik emberrel, aki még ráadásul beteg is.

2022. aug. 26. 15:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem erőltetném ezt a kapcsolatot. Ő nem hiszem, hogy fog keresni, ha így viselkedett.
2022. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt látom, hogy nagyon sok mindent adtál neki, de ő miért is olyan fontos a számodra?
2022. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Azért fontos nekem mert az unoka hugom szeretem. Én nagyon egyedül vagyok azért próbáltam húzni hozzá egy kicsit de le se szar engem egyáltalán. Még meg is bántott nagyon pedig tudta milyen beteg vagyok.
2022. aug. 26. 16:08
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, ha ilyen emberek irányába egyfajta függőség alakul ki. Ettől így csak szenvedni fogsz, sokkal nyomorultabbul fogod érezni magad.

Keress inkább korodbeli társaságot, esetleg sorstársakat; az internet rengeteg lehetőséget ad erre.

2022. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%
Eddig kihasznált, most pedig úgy gondolja, ha beteg vagy, többé nem fog tudni kihasználni. Nekem ebből ez jött le. Nem keresném a helyedben, neki kellene. Kifejezetten bunkó módon viselkedett, miért neked kellene pitizned előtte?
2022. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
57%

Kapd össze magad, hogy ne egy roncsot lásson a személyedben az unoka aztán ha készen állsz akkor tölts vele újra el időt, TE KERESD.

Minél tovább vársz annál mélyebbre vésődik be az unokának a roncs személyed.

Szerintem teljesen normális, hogy az unokád nem akarja veled tartani a kapcsolatot ha roncsnak tart.


Lehet, hogy tévedek, de senki nem kíváncsi a másik nyomorár, főleg abban helyzetben ha nem fizetnek érte neki.

2022. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon rosszul esett ahogy beszélt és viselkedett velem pláne ebben a helyzetben. Nem hiszem hogy keresni fog maximum akkor ha segítség kell neki. Bárki lehet bármilyen beteg tök mindegy hogy fiatal idős . Én is nagyon le betegettem fiatal létemre. Egyik jön a másik után. Én is azt veszem észre hogy csak kihasznált és kinevetett ami nagyon bántó tud lenni egy kiszolgáltatott ember számára.Azert próbáltam hozzá húzni mert senkim sincs és nagyon egyedül vagyok. Hol isnerkedjek szerintetek? Én úgy látom mindenkinek meg van a maga társasága barátai. Vagy mindenki el van önmagával.
2022. aug. 26. 16:17
 8/47 A kérdező kommentje:
6-os ő az unoka hugom. Nem az unokám. Én az unoka nővére vagyok
2022. aug. 26. 16:19
 9/47 NTBS ***** válasza:
16%
Mindenképpen keresd.
2022. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy rokonok vagytok nem köteles szeretni.

Nem mondanám hogy kihasznált. Nekem úgy tűnik te akaszkodtál rá nagyon, magadtól vettél neki cuccokat, segítetted stb. Gondolom eddig se viszonozta, nrm vásárolgatott neked, nem segített. Ebből észrevehetted volna már jó régen, hogy egyoldalú ez a dolog.

2022. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!