Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 16 éves unoka húgom...

Van egy 16 éves unoka húgom akit nagyon szeretek és nagyon fontos a számomra! Szerintetek én keressem vagy várjam meg míg ő fog engem ?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé eltávolodtunk egymástól, igazából más nincs is akivel szoktam találkozni vagy elmenni ide oda, csak eddig vele. Minden barátnőmnek van párja és családja én meg egyedül vagyok teljesen. Nemrég nagyon nehéz időszakon mentem keresztól, elvesztettem a látásom cisztám alakult ki. Ő azt mondta nekem hogy én csak sajnáltatom magam és játszom a halottat , a front miatt le volt ereszkedve a szemhéjam és a szememet sem bírom sokáig nyitva tartani. Azt is mondta hogy ő biztosan nem fog engem sajnálni, épp csak azt nem tette hozzá hogy megérdemlem ami történt velem az elmúlt időben. 3 hete nem is beszéltünk irtó rosszul esett hogy így bánt velem és hogy lehülyézett kinevetett. Én mindig segítettem amiben tudtam, ha tanulásban kellett ha beteg volt vagy akármi másban. Mindig kapott tőlem sok mindent, parfümöt testápolót tusfürdőt ruhákat, bármi ami nekem nem kellett mindent neki adtam, olyan voltam neki mint a saját nővére lennék, nem csak unoka testvér. Engem nagyon megbántott ahogy beszélt és viselkedett velem szemben, Mindent azért nem lehet a tini korra fogni, az is benne van hogy irtó neveletlen. De szerintem azért még sem kellene így viselkedni a másik emberrel, aki még ráadásul beteg is.

2022. aug. 26. 15:51
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak az egyik szememet vesztettem el. Szerintem nagyon undorító dolog a másik embernek a betegségéből viccet csinálni. Akárki lehet beteg. Edzőterembe jelenleg nem járhatók a szemem miatt.Sportolnom sem szabad
2022. aug. 26. 17:53
 22/47 anonim ***** válasza:
31%
ÉS? Ez indokolja hogy egy gyerekre akaszkodj? Főleg miután egyértelműen jelezte hogy tele a bakancsa veled? Nyilván ebből volt elege. Amúgy gratulálok , hogy az elveszett látásod fele visszatért mikor rákérdeztem. Haverkodj a saját korosztályoddal ahelyett hogy a kislányon játszod a piócát.
2022. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
22%

22# Hogy te mekkora egy tahó vagy!


Remélem kerülsz majd hasonló helyzetbe mint a kérdező és akkor majd valami bugris ugyanígy leugatja a fejedet mint itt te most.

2022. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem vagyok róla meggyőződve, hogy az unokahúgod is ugyanígy mondaná el ezt a történetet... Még olvasni is rossz, amit írtál. Hogy lehet ennyire ráakaszkodni egy hozzád képest kislányra, a leírtak szerint éveken keresztül?

"bármi ami nekem nem kellett mindent neki adtam" aha, ez ismerős. Így kaptam én is - kéretlenül - sok mindent: pl. fél doboz kockacukor, egy pár 38-as szandál (a 40-es lábamra), 1 liter használt étolaj, kibontott hajfesték (nem festem a hajam). A csúcs az 1 db BKV-jegy volt - 200 km-re élek Budapesttől. Aztán egyszer én is megkaptam, hogy milyen hálátlan vagyok, pedig ő mindent megadott nekem...

2022. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
67%
Miért, merek igazat mondok? Adott egy huszonöt éves nő, aki egy tizenhat éves után kujtorog, rátukmálja a neki nem kellő cuccokat, majd amikor besokall a gyerek, megpróbálja szar alaknak beállítani a neten mert tini létére mer tiniként viselkedni, ahelyett hogy őt ugrálná körül? Nem is csodálom hogy el akarja marni a kislány maga mellől, nagyon elege lehet belőle.
2022. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
17%

24# Ja, mert te veled valaki ilyen volt , akkor máris átvetíted a te storydat és a te érzéseidet a kérdező történetére.


És duplán bunkó vagy: ugyanis aki a bontott cukrot és a többi apróságot neked adta, annak ezek valószínűleg komoly értéket képviseltek.


Biztosan nem ismered azt a storyt amikor az özvegyasszony 1 garast tett a perselybe......

2022. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
96%
Tartogasd meg a térítésed azoknak aki kíváncsiak a sületlenségeidre.
2022. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
10%

Ez baromira NEM térítés, semmi köze a valláshoz.


A morálhoz van köze.


De látom, te ilyen személyiség vagy.


Kár beléd a szóért, sötét vagy mint az éj 🤗

2022. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
79%
Mondja egy valláskárosult... Na de fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt.
2022. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
89%
Én valami olyasmit érzek a leírásod alapján, hogy az unokahúgod érzelmileg sosem állt olyan közel hozzád, mint ahogy Te azt gondolod, ő csak elfogadta azt, hogy ott vagy neki, számíthat rád, kapott tőled ezt-azt, de mivel más a mentalitásotok (Te zárkózott vagy, de ez mellé eléggé tapadós, túlzottan ragaszkodó), ő meg valószínűleg társasági ember, lazább kapcsolatokra vágyó, a saját korosztályban érzi jól magát. Minden kommentedben leírtad, hogy nagyon egyedül vagy, magányos vagy, beteg lettél, ez elég ijesztő lehet egy olyan bakfisnak, aki a leírtak alapján amúgy sem kötődött hozzád olyan erősen, mint Te hozzá. 25 évesen Neked nem az unokahúgod társaságát kellene ilyen erősen keresni, hanem saját baráti kört kellene kialakítani, velük programokat csinálni és ha meggyógyulsz, akkor esetleg párt is találni. Természetesen kifejezetten csúnya dolog volt az unokahúgod részéről a fejedhez vágni ezeket a durva szavakat, de nem tudhatjuk, mi váltotta ki belőle ezt, de én úgy sejtem az lehet az ok, hogy folyton keseregsz, panaszkodsz, amivel ő nem tud mit kezdeni, nincs erre felkészülve, nem is szeretne ebben részt venni, mert nem olyan erős kapcsolatotok.
2022. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!