Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a testvéretek árulna, vagy...

Ha a testvéretek árulna, vagy drogozna, és rendőrök lennétek, jelentenétek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Egyik esetben sem
Csak ha árulná is
Mindkét esetben feljelenteném
72 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de a kapcsolatot megszakítanám vele.
2022. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Mivel ezzel veszélyeztethet másokat, elősször beszélnék vele, aztán ha nem válna be, akkor jelenteném. Meg kell tanulnia a tetteinek a következményét.
2022. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
74%

Attól függ hogy milyen a kapcsolatom a tesómmal. Ha jó akkor jelezném felé hogy nagyon nem kéne ezt csinálnia. Ha ez nem válik be akkor távolságot elkezdeném tartani, de lévén jó a kapcsolatunk nem jelenteném, feltéve amíg csak saját használatra van. Ha árulná is az már más kérdés lenne.


Ha rossz viszonyba lennénk akkor jelezném felé hogy nem kéne ezt csinálni, ha pedig szép szóra nem hallgatna akkor jelenteném, akár saját használatra, akár árusítási célzattal van nála.

2022. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

#2 > Mivel ezzel veszélyeztethet másokat


A drogfogyasztók 95%-ra az jelenti a legnagyobb veszélyt, hogy börtönbe kerül.

2022. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

4, így van.


A crime bill a legaljasabb törvények egyike, amit valaha kitaláltak, és együttérzek minden rendőrrel, aki úgy érzi, hogy embertelen törvényt kell betartatnia.


Nem végeznék szorgalmi feladatot a rendszernek, hogy feldobjam a családtagot.


Elmondanám neki, hogy ez a törvény, és ezzel, hogy ilyen szem előtt teszi, amit tesz, sajnos téged hoz veszélybe.


Aztán saját magát is.


Szerintem aki vállalja a kereskedelelem kockázatát, egy kissé hős a szememben, mert ezt normálisan a patikában kéne árulni, nem így.


Csak ugye egy törvény, amely úgy lett kitalálva, hogy feltöltsék vele a magánbörtönöket, és elvegyék vele az áldozat vagyonát, pénzét, hogy gyakorlatilag a törvény az emberi jogok semmibevételéhez biztosít kiskaput, szóval egy ilyen törvény még véletlenül sem a probléma megoldását célozza, hanem egy korrupt állam, saját állampolgárainak kifosztására irányuló törekvéseit segíti.


Mindezt segítségnek álcázva.


Vagy valami ilyesmi.

2022. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
#5 Van abban valami, amit mondasz, de az szerintem akkor sem megoldás, hogy hagyom, hogy ész nélkül drogot áruljon akár fiatal suhancoknak is. Igen, korrupt ez a rendszer, de az, amit akarsz, mint ami pl. Hollandiában is van, itt nem fog működni még egy jó darabig, de lehet sohasem.
2022. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Első körben beszélnék vele, ha ez nem használna, és árulná is, akkor tovább lépnék. Akkor is, ha nem vagyok rendőr.
2022. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

6-os, ezért kell vele beszélni.


Van olyan is, hogy diszkréció.


Én például mindig kínosan ügyeltem, hogy még véletlenül se olyan helyen pöffentsem be a motort, ahol sokan láthatják.


Így megkímélek mindenkit a kínos pillanatoktól.

Ennyit lehet tenni mindenki érdekében.


A crime billt meg el kellene felejteni.

2022. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

#8 "ezért kell vele beszélni."


Mondjuk nem véletlenül írtam oda, hogy elősször elbeszélgetnék vele!? De ha nem megy, az megoldás, hogy hagyom? Szerintem nem.

2022. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Inkabb megpróbálnék hatni rá.
2022. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!