Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez így egy testvér...

Szerintetek ez így egy testvéri kapcsolatban normális?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm nővére Angliában él, és most hazarepült négy napra, mert a barátnőm szülinapja hétfőn lesz. Persze engem is megkérdezett a barátnőm, de a tesója most itt alszik nálunk a kanapén. Én nem gondoltam, hogy ez azt fogja jelenteni, hogy a barátnőm este odaül vele a kihúzott és megágyazott kanapéra, és megnézik együtt a kedvenc filmjüket. Aztán jön a hálószobába aludni, és ahogy reggel felkel, már megy ki a tesójához és főz maguknak kávét és reggel 9-től dumálnak. Most elmentek várost nézni (engem is hívtak amúgy, de nekem nem volt kedvem), mert a nővére rég volt itt, de teljesen egymásra kattantak. Elvileg ritkán jön haza a tesója és ez azért van. Én most találkoztam csak másodjára a testvérével, de nekem furcsa az ilyen szoros kapcsolat. Nekem van egy öcsém, de kb havi egyszer beszélünk telefonon, pedig egy városban élünk.

2022. okt. 1. 12:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Te nem vagy itt sajnos normális. Rossz a családmodelled. Sajnálom.
2022. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez volna a normális testvéri kapcsolat, csak nagyon ritka. Te meg nem bírsz ki négy napot?
2022. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Megsúgom, hogy nekem bátyám van és én is így vagyok vele. Ha meglátogatom őket pár napra csomó programot csinálunk együtt. Volt olyan is, hogy a barátnője nem akart este ki jönni velünk hát otthon maradt mi mentünk ketten a tesóval.
2022. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Annak inkább örülni kellene, hogy jóban vannak egymással a testvérek!
2022. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem értem, melyik része furcsa.
2022. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon volt nálatok otthon szeretet igaz?
2022. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Itt veled van gond, nem is keves.
2022. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van 1 hugom csak vértestvér tehát pár éve tudunk egymásról de ő 200 km arrébb él és mikor itt van nálam akkor előfordul hogy egy ágyban is alszunk igaz ugy kell elképzelni filmezünk bealszunk és mi is nagyon ritkán találkozunk
2022. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne, nekik jobb viszonyuk volt, mint neked a saját testvéreddel, természetes hogy együtt szeretnének időt tölteni ha már hosszabb ideje nem látták egymást.
2022. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen normális - szerető testvéri kapcsolat, ritkán látják egymást. Téged is hívnak, de te meg mint vmi ovis, "nincen hozzá kedveckém", és aztán utána baj, hogy együtt töltik az időt nélküled... az szomorú, hogy ilyen szar családban nőttél fel, ilyen rossz testvéri kapcsolattal.
2022. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!