Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Tudod hányfele élet létezik?
2022. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki a tesójával él együtt. Egy barátom és a tesója ( 24 és 29) szintén együtt laknak. Jó, valamivel fiatalabbak, mint a kérdésedben, de szerintem ez nem annyira lényeges rész.
2022. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen normális.
2022. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
65%

Könnyű ebbe beleragadni. Nem egészséges az biztos.

Sajnálatos az ilyen, de mennyien lehetnek... Ha nekik nincs belső igényük, sokat nem tehet értük más.

De a valós okot sem ismerjük, simán lehet egy érzelmileg mérgező szülő a háttérben, aki nem hogy nem zavarta el önálló életet kezdeni de mindent megtett azért hogy csírájában elfojtsa az elszakadni vágyásukat és 30 felett meg már meg sem próbálják, mert annyira benne vannak egy mentálisan sérült állapotban. Közben lehetnek jó haverok, jó munkatársak stb.

Rengeteg nehéz élet van.

2022. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
22%

#4

Miért ne lenne egészséges?

Mondjuk, ha két haver lakik együtt, az tényleg nem egészséges, de két teytvzez teljesen normális.

2022. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
73%
Sztem sok valaszolo felreerti.. nem egy lakasban lakik egyutt a 2 testver, hanem 1 szobaban.. sztem ubergaz 34 es 36 evesen
2022. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
37%
Testvér*
2022. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
32%

#6

Semmi közöd hozzá. Neked meg a helyesírásod borzasztó.

2022. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
55%

36 éves férfinak

Vagy önállóan

Vagy családdal, feleseggel, gyerekkel

Vagy baratnovel

Vagy a társával párjával

Kellene élnie.

De ha még a szüleivel is él, akkor se a 32 éves tesójával.


29 éves az más, ha van csaja, pár év és összebútoroznak.

Megint más 36 evesen egy válás után hazaköltözni egy kis időre. Vagy amíg a szüleinek segitségre van szüksége.

2022. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az ő dolguk. Van ugyan egy társadalmi elvárás ahogy a 9-es is írja. Viszont ez az ő életük, ő döntésük, véleményünk természetesen lehet, viszont mindenki a saját maga élete felett saját maga rendelkezik.
2022. márc. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!