Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van aki olyan jóban van a...

Van aki olyan jóban van a mostohatestvérével vagy féltestvérével, mint az édestestvérével?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
A férjem. Együtt nőtt fel ő és a 2 Édestestvére a féltestvéreivel és semmi különbséget nem tesznek egymás között, ugyanolyan jóban vannak mind. A mostohaanyja is olyan, mintha vérszerinti lenne.
2022. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztem és a féltestvérem között 20 év korkülönbség van. Mikor kisebb voltam, addig nem volt olyan szoros a viszonyunk, aztán olyan 16-17 éves korom körül már én is érettebb lettem, azóta nagyon erős a viszonyunk.

Apukám is teljesen elfogadja, lányaként kezeli őt, így sokszor el is feledkezek arról, hogy mi csak féltestvérek vagyunk.

2022. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. Bár sosem gondolok rá úgy, hogy csak a féltestvérem.
2022. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ő is ugyan olyan testvér, nincs különbség
2022. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem örökbefogadott tesóm van, 20 évesen került ide kb, most ő 28, én 20, de jobban ki jövök vele, mint a vérszerinti testvéremmel. Sőt, az utóbbival gyűlölik egymást, egy szobában sem tudunk meglenni a befogadottal pedig legjobb barátok vagyunk. (Edestesom 26 eves)
2022. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

* az utóbbival gyülöljük egymást *

2022. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjem. 1 édesbátyja van + 1 fél-húga, együtt nőttek fel, mindkettővel kifejezetten szoros a viszony, segítjük egymást, rendszeresen találkozunk velük. Van 2 mostohatestvére is, az egyik szintén velük nőtt fel, vele is rendben van a viszony, de velük ritkábban találkozunk, a másikkal pedig még ritkábban, mert ő külföldön él. De pl. ők családostul nálunk vendégeskedtek pár napot, amikor Londonban éltünk, szóval teljesen rendben van velük is a viszony.
2022. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon jóban vagyunk:) de ugyan olyan a viszony a féltesommal mint az igazival
2022. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez inkabb emberi természet függö nem a kapcsoalt a lényeg, ha egy huron vannak miért ne lehetne jo kapcsolat.
2022. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Féltestvéremmel együtt nőttünk fel. 7 éves korától nevelte őt apukánk (az én vérszerinti apám). Mindig teljes mértékű/értékű testvérként éltünk! (hülye megfogalmazás persze) Soha nem gondoltam volna, hogy ez másképp lesz egyszer. 3 éve meghalt édesanyánk. Jómagam 49 nővérem 60 éves voltunk akkor. Apukámat, aki stroke miatt 10 éve ápolásra szorul, magunkhoz vettük. Nővérem, pár hónapig még érdeklődött telefonon, hogyléte felől, majd elmaradt. Azóta nem érdekli őt vagy felnőtt gyerekeit sem apánk, sem mi. Épp ma ünnepeltük apukám 90. születésnapját, de nővérem még telefonon, levélben, e-mailben, üzenetben sem köszöntötte fel, ahogy felnőtt gyerekei sem a nagyapjukat. :-( Édesapám már látni sem szeretné őket, mert nagyon szívére vette ezt az érzéketlenségüket.

Hozzátenném, semmi okuk nincs erre! Semmi vita nem volt köztünk, ami ez okolná. Nem értjük őket!

2022. okt. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!