Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ne tanúskodjak így, ugye?

Ne tanúskodjak így, ugye?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy a húgom készül hozzámenni egy mentális beteg (nem írhatom h pszichopata, mert nincs erről klinikai szakvélemény, de a viselkedése alapján olyasmi..), bántalmazó sráchoz..3 hónapja vannak együtt, távkapcsolatban, ezalatt kb 4-szer találkoztak -.- hatalmas red flag a pasi..már az első hetekben megkérte a kezét, folyamatosan manipulálja, szóban és egyszer fizikailag is bántalmazta..mi tesómmal nem együtt nőttünk fel, sajnos nem állunk olyan közel egymáshoz, de azért néha napján találkozunk..viszont engem felkért, hogy legyek a tanúja. Mikor ezt kérdezte, még nem tudtam ezekről, így igent mondtam..utána mondta el nekem, hogy milyen is ez a pasi és fél is tőle stb. Nagyon féltem őt és nem szeretnék ehhez asszisztálni. Így inkább lemondanám, mert tudom, hogy később bűntudatom lenne, ha ne adj isten bármi történne vele..félek viszont, hogy meg fog sértődni, vagy esetleg a srác is ellenem manipulálja, hogy én milyen “szemét” vagyok. De könyörgöm, melyik normális ember tanúskodna ilyen esetben? :( Ma bejelentette, hogy 10 nap múlva lesz az esküvő…amúgy lebeszélni ezerszer próbálta már az egész család, de sajnos eredménytelenül :( így sajnos valószínűleg hozzá fog menni..27 éves, beleszólni sajnos nem nagyon lehet, bárhogy próbálná az ember..

2022. okt. 24. 19:36
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Persze. Aztán kérdés, hogy hogyan tudok majd több ezer kilométerről :( meg gondolom full kontroll alatt lesz, lehet, hogy szólni sem tud majd, ha baj van :( Beszéltem vele telón az esküvő előtt..mert csak a 2 tanú volt ott rajtuk kívül, senki nem ment (család, barátok sem.) A srác végig ott volt, hallgatózott, többször rászólt tesómra, hogy ezt ne mondja, ilyenek..őrület, hogy hogyan történhetett ez meg. Annyira reménykedtünk, hogy meghiúsul majd valahogy.
2022. nov. 6. 14:59
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Házasság érvénytelenítése még működhet. Régen egy hónapon belül működött. Reméljük húgod azóta észhez tért. Ha a srác dolgozik lehet neki még nincs munkája. Ha meg el fog helyezkedni (már ha a pasi hagyja egyáltalán) lesz lehetősége szólni. Netezni privát oldalon csak, bár ha a pasi nagyon felkészült mindent lát.
2022. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tért még észhez 😪

A magyarországi munkahelyén decemberig van, utána megy ki a sráchoz külföldre…egyből gyereket akarnak -.- úgyhogy ha összejön, akkor végképp sakkban lesz tartva..már a fickó veszi megfele kp-re, pár napja egy 600.000 Ft-os Iphonet vett neki 😪

2022. nov. 28. 21:49
 34/37 Savlekotő ***** válasza:
16%
Tényleg a drága telo a lényeg te se a tesodert aggódsz.
2022. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Update (ha valakit esetleg érdekel): hozzáment (még úgy is, hogy esküvő előtt pár nappal összevesztek és a srác elment k*rvázni). Aztán úton a baba…tesómat folyton abuzálja, lelkileg illetve fizikálisan is. Tesóm pár hete kiköltözött hozzá Németországba. Pár hét múlva a fiát is kihozza (akit a csávó utál és kb látni se akarja). A család is kezdi megutálni tesómat, amiért ennek kiteszi magát és a már meglévő gyerekét. Íme egy elcseszett élet :/ a szavak elfogytak. Ennek a sztorinak szerintem csak akkor lesz vége ha halálra veri vagy megöli az a féreg :( tesóm helyett nem léphetünk. Kis milliószor felajánlottam a segítségem, anyámék is könyörögtek neki, semmi..panaszkodik folyton, meg sír, de nem tesz ellene semmit. Helyette sajnos mi sem tudjuk megtenni.
2023. márc. 25. 08:34
 36/37 anonim válasza:
100%
Azóta mi történt kedves kérdező, javult a helyzet? :(
2023. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, nekem most dobta fel a sztorit GyK. Ez valami brutális! Mi a helyzet azóta? Tartjátok a kapcsolatot?
2023. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!