Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt már mással, hogy együtt...

Volt már mással, hogy együtt lakott a testvérével és annak a gyerekével?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsán érzem magam, nem tudom mi a felelőségem nagybácsiként. Általában csak vigyáznom kell rá 10 percre vagy segíteni tornáztatni.


10 hónapos.


(egyébként szeretem őket és játszani is szoktam a kicsivel, csak olyan fura).



2022. nov. 2. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én tesóm nem vigyáz rá és nem tornáztat max játszik vele. Kinek mi normális.
2022. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmi felelőséged sincs. Nem a te gyereked. Semmit se KELL csinállj vele.
2022. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Együtt se kell laknod velük
2022. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nulla felelősséged van a testvéred gyerekével szemben és q vialgon semmit nem kell vele csinálnod.

Kivéve, ha ingyen laksz náluk és némi bebiszittelest várnak el fizetség helyett

2022. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A sógorom 2 munkahely között rendszeresen bevackol a vendégszobánkba. Alap, hogy minden munkába be van volnva.
2022. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha szeretnél jó nagybácsi lenni, talán az nevezhető felelősségnek, hogy hosszú távon ne mutass rossz példát, de ez sem kötelesség.

Ha ők mentek hozzád, az is jófej dolog szerintem, hogy elviseled őket, nehéz sokszor egy babát tolerálni. Ha viszont te hozzájuk, akkor azért illik jobban alkalmazkodni a család életéhez.

2022. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Ideiglenesen volt.
2022. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Szeritem ebben az esetben a kerdezo es a testvere is a szuleikkel elnek es a teso a szulok nyakara odaszult egy gyereket.

Semmi dolgod nincs, nem a te gyereked. Szivessegbol segithetsz a tesodnak ha akarsz.

2022. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem.


Én nem is hagynám, hogy pl beköltözzön mellém a tesóm a gyerekével.

Bár ebben az esetben a szólőkhöz cuccolt a tesó, és te kényelen vagy elviselni.


Nem a legszerencséebb helyzet, de néhány hónapig kibírható (feltéve, hogyha anyuka nem tervez éveken át ott maradni).

2022. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"Bár ebben az esetben a szólőkhöz cuccolt a tesó, és te kényelen vagy elviselni."


Sehol nem olvastam, hogy így lenne. Lehet, hogy a kérdező költözött a testvérhez, lehet a testvér a kerdezohoz, lehet együtt költöztek a szülőktől kapott közös ingatlanba.....

2022. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!