Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elképzelhető, hogy valaki...

Elképzelhető, hogy valaki gyerekkor után hosszútávon együtt, egy háztartásban éljen a testvérével/testvéreivel? Vannak itt ilyen testvérek, esetleg ti ismertek egy háztartásban élő testvéreket?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelne, hogy miért és hogyan működhet ez gyakorlatban, elképzelhető-e egyáltalán.

2020. dec. 3. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Én együtt élek a testvéremmel.

Nagyon szoros és jó a kapcsolat közöttünk kicsi korunk óta.

Iszonyat sokat nevetünk együtt. Mindig jó a hangulat. Szeretjük a társaságot.

1 portán 2 külön lakrészben élünk.

Ő a 3 gyerekével és párjával és én is a párommal.

2020. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
1-es: akkor ti nem egy háztartásban éltek. Az egy háztartás azt jelenti, hogy tényleg együtt, szóval hogy nincs külön lakrész, egy konyhátok van, ha főzöl, akkor rá is (kivéve spec. étrend vagy ilyesmi), együtt mostok...
2020. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk volt ilyen. Egy háztartásban éltünk pár évig. De mikor mindenkinek családja lett úgy már nem működött
2020. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem jó ötlet.

Minden családnak kellene hogy meglegyen a saját magánélete.

Mellesleg ahol gyerekek vannak, ott az egyiket zavarhatja a másik család és fordítva.

Hangzavar meg a szokások... Én nem tudnék így élni.

2020. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Addig jó, amíg ketten vagytok, utána nem. És persze sokat számít a nem, fiú-fiú vagy lány-lány elmegy, fiú-lány megint problémás.
2020. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én a tesómmal 5 évig éltem együtt, 20 éves volt én meg 25, mindketten lányok. Együtt neveltük a kisfiamat, mindketten dolgoztunk. Én főztem meg vezettem a háztartást. Ő meg vigyázott a gyerekre, ha dolgoztam. Ez egyfajta szimbiózis volt.
2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Nappal húgom, este dugom?
2020. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

nálunk a két húgom lakott így egy nagy lakótelepi lakásban, míg mindketten férjhez nem mentek. aztán az egyik ugyanott vett egy másik lakást. született 2X2 gyerekük, majd (egészen más okok miatt) úgy döntöttek, hogy családi házba költöznek. Ja. egy földszint-emeleti kertes ikerházba, mindezt saroktelken. :)


vmi miatt nem tudnak elszakadni egymástól

2020. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
előbb élnék együtt a testvéremmel mint a szüleimmel. imádom őket, de nem véletlenül költöztem el otthonról
2020. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Volt két kollégám (mindkettő férfi). Egy lakásban -a szüleik volt lakásában- éltek, életvitelszerűen. Volt mindkettőnek barátnője, hol a barátnők jártak át hozzájuk, hol ők a barátnőkhöz -de össze sose bútoroztak. A báty főzött és takarított rendszerint, az öcs pedig vásárolt, és mosott.

Nem fiatalokat kell elképzelni, hanem ilyen 50 körüli embereket.

Sajnos, úgy két év különbséggel mindketten elhunytak nem régiben.

2020. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!