Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a 4 lányom...

Mit csináljak, ha a 4 lányom nem jön ki egymással, és állandóan veszekednek, van hogy verekednek?

Figyelt kérdés

Megtaláltam életem szerelmét, válás után. A két saját lányom imádja őt, és ő is imádja az én lányaim, sokszor második apukaként hivatkoznak rá.


Neki is van 2 lánya, akik eredetileg nem velünk éltek volna, de úgy alakult, hogy hozzánk költöznek. Ebbe nem szeretnék nagyon belemenni.


Az én lányaim 15 és 13, az ő lányai 16 és 13.


Első perctől kezdve nagyon ellenszenvesek voltak velem, főleg a nagyobbik. A kisebbikkel már annyit elértem, hogyha nincs ott a nagyobbik, akkor normálisan viselkedik velem és a lányaimmal, de ha ott van a nővére akkor szimplán csak nem szól hozzánk (eleinte beszólogatott, direkt ellent mondott. A két nagyobbik lány (az enyém es a páromé között mar úgy elmérgesedett a viszony, hogy többször egymásnak is mentek. Nem hagyja békén, tönkreteszi a cuccait, beleköp az ételébe, hergeli, beszólogat neki, de olyanokat, hogy azt már figyelmen kívül hagyni nem lehet. Próbálok türelmes lenni, megérteni, de ma is légyszívesebben felkentem volna a falra, mert a kisebbik gyerekemnek odavágta a körömlakkot a fejéhez, mert szólt neki, hogy vegye lejjebb a zenét.


Alapból problémás, az apja viszonylag kordában tudja tartani, de ezen az éven is van igszolatlan órája, pedig már nem tanköteles, zsinórban kapja az egyeseket.


2022. nov. 16. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ha nem jàr iskolába el lehet menni dolgozni, aztán elköltözni, adnék erre 3 hónapot utána mehetne a saját útjára. Főleg ha a saját gyerekem kajájába beleköp és hozzávágja a körömlakkot a fejéhez!
2022. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Legrosszabb korban vannak iylen tkeitnetben pár év és lenyugszanak.
2022. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Aztan ugyan miert nem lehetne felpofozni a kiralylanyt? Anyuka otthon nem nevelte meg vagy mi? Bar elsosorban a parodnak kene helyretennie a kislanykat.
2022. nov. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Ok kérdező, elfelejtettél profilt váltani.😀
2022. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleve megértem a szitut. A lányok NEM akartak költözni, nem akartak titeket, belekényszerítettétek! őket az egész együttélősdibe.


Ciki, de ennek vannak következményei.


Én pl tök jól kijöttem az idősebbik "öcsémmel", a kisebbik meg utált, mint a szart.

Ez van, senki nem örült a helyzetnek, de a szüleink döntöttek a fejünk felett. Megszívták. Nem direkt hergeltük egymást, hanem mert ki nem állhattuk a másikat.

Adok-kapok volt.

2022. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként pedig üdv a mozaikcsaládnak nevezett gányadalomban.


Nem a te eseted az egyetlen, szinte az ÖSSZES mozaikban van vagy gyerek-gyerek vagy szülő-új pár-gyerek közötti konfliktus.


Tudod, attól, mert te szereted az új pasit/nőt, és viszont a gyereknek nem kötelező és az új nőnek-pasinak sem kötelező szeretnie a gyerekedet.


Sokan ezt elfelejtik.

2022. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni nem kell.

De normalisan viselkedni nem artana ...

2022. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Apuka megmondja szépen a lányának, hogy vagy visszavesz vagy 18. születésnapja után mehet amerre akar a lánya.
2023. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!