Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan csináltam ezt?

Jogosan csináltam ezt?

Figyelt kérdés

Na szóval moziba dolgozok jegyszedőként. Van nagyon ritkán mikor ismerősöket is be engedünk jegy nélkül. De arra figyelünk ne akkor menybe a haverunk mikor telt ház van.A lényeg van nekem egy mostoha öcsém. Nem jövünk ki jól. Ő már legelején nem akart velem jobban lenni. Én próbálkoztam pl haverokkal megy bulizni. Megkérdezem én is meg egy barátnőm is jöhetne. Azt mondja hogy nem mert a biztonsági haverja nem ismer. De majd szól neki. Na ez 2x 3x eljátszotta velem. Mondom jó van hagyjuk. Mikor megkérem valamire ha már megy a boltba hozzon nekem pár dolgot hogy nekem ne keljen menni. Mindig ’’elfelejti. ’’ Meg velem olyan lekezelően beszél mit a kutyával .Párnap után rájöttem hogy nem kedvel. Meg hallottam mikor kibeszélnek. Na ez a drága látós öcsém bejött hozzánk

moziba kb 6 emberel. Kérdem hogy jegyed. Mondja az nincs,. azt elindulnak nagy haverjai. Meg álitotam őket hogy vesznek jegyet vagy kivél tágasab . Öcsém nem értet ezt. Én csak annyit mond bocs a kolegám nem ismer

Majd a 6 fő haza ment

19/L



2022. dec. 9. 02:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jogos.. még ha őt beengeded az oké de a többihez semmi közöd. A többi problémát kettőtök közt vagy megbeszélitek vagy folytatjátok így. 😬🤔
2022. dec. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem hangoztatnám, hogy megkárosítod a munkáltatódat, de jogos volt, hogy hazaküldted őket.
2022. dec. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Huh alig bírtam elolvasni. Mármint nehéz értelmezni ezzel az írással .


De igen 6 ember gáz, Max ismerősöket enged be az ember … de igen ezt nem kell hangoztatni . Valószínű nem is akar jóban lenni, csak gondolta kihasználja ezt a helyzetet. Szóval jogos volt .

2022. dec. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Borzasztó írásod alapján nem csodálom, miért nem fogod fel, hogy SENKIT nem engedhetsz be jegy nélkül. Na, majd ha kirúgnak, a kárt, amit okozol meg levonják a fizetésedből.
2022. dec. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
HA beköpnek, sokat nem kell agyalnod, ki volt. Mndjuk megérdemled.
2022. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy a tesódat és a barátait nem engedted be jegy nélkül teljesen jogos volt, hiszen ez a munkád. Az, hogy ezt leginkább az előzményei miatt csináltad inkább kicsinyes.

Mindenesetre ne nagyon hangoztasd, hogy a barátaidat jegy nélkül engeded be. Még a tesódnak sem kellett volna elmondani. Ha most hirtelen kirúgnak akkor lehet találgatni kinek köszönheted.

2022. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Igazából mi a kérdés?

Szimpátia alapon akarod meglopni a munkahelyed?

2022. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogos!
2022. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Csatlakozom a #4-hez. :)


Mindazonáltal röhejes, hogy itt minden tini JOGOS-kodik, a legapróbb pimfli probléma esetén is...


Amit csinálsz, az eleve csalás (tehát JOGellenes), a munkaadód megkárosítása. Innen ugorj neki újra, kérdező!

2022. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Szégyellhetnéd magadat, hogy így viselkedsz, az emberek jó pénzt fizetnek azért, hogy ott üljenek, te meg a nyakukra eresztesz ingyenélőket, mert úgy gondolod, hogy megteheted? Örülj, hogy nem rendezett ott jelenetet mindenki füle hallatára, ill. ha abból a be nem engedett társaságból senki nem nyom fel a mozi üzemeltetőjénél, hogy miket művelsz! Az, hogy neked milyen a viszonyod az mostohaöcséddel, csak rátok tartozik, semmi köze ahhoz, hogy te miként csalsz a munkahelyeden! HA már piti bosszút akarsz állni rajta, mert nem bírja a képedet, legalább annyi eszed lehetne, hogy közben ne magad alatt vágd a fát...
2022. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!