Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Őrült vagyok szerintetek?

Őrült vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem,aki egész gyerekkoromban piszkált (ténylegesen,mert régi felvételeken,amit szülők videóztak azon is piszkált).

A tartozásaimat nem adja ide.A cuccaimat kisajátítja.Ami a szobámban van azt is megkérdezés nélkül ellopja.Telefonomat betörte nem fizette ki.És mikor vitát generál és visszaszólok a szüleim engem hibáztatnak.A biciklimet is+a hangszórómat is le lakta.És kb 1 hete 0-24 azt képzelem el, hogy mi lenne,ha megölném,de ezt is több fázisban képzelem el.Szerintetek bolond lennék?


2022. dec. 17. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

A költözés, vagy a kollégium az opció.

2022. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok.A költözés anyagi állás szerint nem lenne aktuális.2 évig voltam kolis,de egyszerűen az nem jött be.Egyszer laktam nagyszüleimnél,erre 4. Nap szüleim mondták, hogy jöjjek haza, és ne játszam az eszem.
2022. dec. 17. 11:55
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor go egyetem, koli. Xar a koli, de jobb mint anyádéknál, nem?

Ha nem, akkor meg ne játsz az eszed tényleg. Ha rosszabb neked a koli, akkor annyira mégsem xar a helyzet otthon. 18 évesen meg oda mész és annál laksz, akinél akarsz. Anyádék rendőrséggel sem vitethetnek vissza.

2022. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát végülis igazad van#3.

Lehetséges, hogy újra kolisnak kéne lennem.

2022. dec. 17. 11:59
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Több fazisban akarod megölni?
2022. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

A koli mire lenne jó?

Oda se vihet mindent, és egész héten felügyelet nélkül lenne otthon az összes cicca.

2022. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
De legalább nem baxnák fel napi szinten az agyát. Én egyetemi koliból pont ezért jártam haza csak félévente egyszer. Ha már végzős a kérdező, akkor nem kisgyerek, hogy heti szinten haza járjon.
2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Külön szobád van, zárd be!:)
2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen, mondhatjuk hogy bolond vagy, ha nem is orvosi értelemben. Éppen most tetted nyilvánossá egy előre megfontolt szándékkal elkövetett emberölés előkészületét, ami azt is jelenti, hogy nem vagy egy született bűnöző zseni. Vagyis le fogsz bukni. A sitten pedig olyan fickók várnak, akikhez képest a testvéred emberi jogi aktivista.

Szóval inkább csak szolidan törj borsot az orra alá, hagy tanulja meg mire számíthat, ha piszkál.

2022. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9

Nyilván nem tenném meg,mert senkinek nem tudok ártani,csak megfontolódik a fejemben.

8#

Ezt már csináltam.Vittem magammal a kulcsot,de mivel 3 szobakulcs van,és mindegyiken ugyan az a zár felesleges.

2022. dec. 17. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!