Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Őrült vagyok szerintetek?

Őrült vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem,aki egész gyerekkoromban piszkált (ténylegesen,mert régi felvételeken,amit szülők videóztak azon is piszkált).

A tartozásaimat nem adja ide.A cuccaimat kisajátítja.Ami a szobámban van azt is megkérdezés nélkül ellopja.Telefonomat betörte nem fizette ki.És mikor vitát generál és visszaszólok a szüleim engem hibáztatnak.A biciklimet is+a hangszórómat is le lakta.És kb 1 hete 0-24 azt képzelem el, hogy mi lenne,ha megölném,de ezt is több fázisban képzelem el.Szerintetek bolond lennék?


2022. dec. 17. 11:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Haragszol rá, ami jogos is, és senki nem áll melléd, nincsenek eszközeid a helyzet megoldására. Na ilyenkor nyúl az ember az erőszakhoz, ezért szeretnéd megölni. Nem vagy őrült, csak tehetetlen. Koli lehet tényleg jobb lenne.
2022. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
9: Az a lényeg, hogy te olyan okos vagy, hogy olyan szavakkal dobálózol amikről fogalmad sincs. Az nem számít előkészületnek, hogy elképzel valamit valaki.
2022. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az én testvérem is piszkált, plusz mindenfélét terjesztett rólam. Nemrég meghalt.Nagyon hiányzik, nagyon sajnálom.

Rájöttem, hogy neki volt valami problémája (testvérféltékenység, jobb tanuló voltam sokkal, nekem több minden sikerült stb.) Inkább segíteni kellett volna rajta.

A szüleid is elgondolkodhatnának azon, hogy nincs-e valami lelki problémája a testvérednek.

2023. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!