Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek rendben van ilyet...

Szerintetek rendben van ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
A nővérem most 37 éves. A párjával volt kb 11 éve egy sima “kosztümös” polgári esküvőjük, amikor kb 7 hónapos terhes volt az első gyerekkel. Nagyjából 10-15 vendég volt, és csak egy ilyen gyors szertartás volt. Mostmár van egy 11 és egy 8 éves gyerekük, a férje meg januárban lesz 40, erre most tartottak egy templomi esküvőt és egy nagy lagzit vagy 60 emberrel. Azt mondták, hogy “megünneplik a családjukat és a házasságukat” és hogy csak szórakozni akarnak. De most komolyan 40hez közel mit szórakoznak? Neveljék a gyereket, éljenek “normális családi életet” aztán ennyi, nem olyan nehéz…Én nem mentem el, de a szüleink ott voltak, és áradoztak, hogy milyen aranyos koszorúslányok voltak a gyerekeik, milyen jó volt a lagzi és de kár hogy kihagytam, de ezt az egészet én nem értem. Mármint oké, hogy praktikus okokból gyorsan összeházasodtak, de akkor ez mi? Ti elmentetek volna?? 28Ffi

2022. dec. 19. 11:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Na, m egint egy unatkozom-mitcsináljak kérdés...


Mégis, mi közöd van neked a felnőtt nővéred életéhez , családjához????


Ja, persze, aki már 40, az gyorsan vegye meg a koporsót, ne szórakozáson törje a fejét...


Anyááááááám! :-D

2022. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy elmentem volna.

De mondjuk én nem is voltam ilyen besavanyodott tahó 28 évesen.

2022. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
És te mit pattogsz azon amihez közöd nincs? Fáj hogy több az életük mint másén csámcsogni? Akkor most figyelj: nagyanyámék az ötvenedik házassági évfordulójukon újra "megerősítették a fogadalmukat", és brutál nagy bulit rendeztek.
2022. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy rendben van ilyet csinálni.

Hogy te milyen tetű vagy a testvéreddel. Ennyi idősen hogy lehetsz ennyire besavanyodva?

2022. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
De neked az miért fáj, hogy neki nem sz@r az élete?
2022. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Covid miatt barátnőm esküvője polgári volt, 2 tanúval, később szeretnének egy nagy lagzit, mikor a lányuk is nagyobb lesz már.
2022. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elmentem volna és velük együtt örültem volna!

Miért ne tarthatnák meg most a templomi házasságot, tök érthető, hogy 7 hónapos terhesen nem akartak nagy lagzit, nyilván az anyagi forrásokat is inkább az érkező gyerekre fordították, hozzá teszem nagyon is felelősségteljesen.

"most komolyan 40hez közel mit szórakoznak?" Üljön otthon a testvéred és egész nap horgoljon és keresztrejtvényt fejtsen?

Szerinted az nem normális élet, hogy a családdal - már aki elment ugye - és a barátokkal közösen ünnepelnek, jól érzik magukat?

Rém megkeseredett egy ember vagy így 28 évesen....

2022. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
18%
Önmagában nem lenne bajom azzal, hogy rendeznek egy nagy lakodalmat X évvel az esküvő után. Nekem az egyházi részével van a bajom. Az ilyen egyházi esküvőkön nem két hívő ember kéri Isten áldását a házasságukra - pedig ennek erről kellene szólnia. Hanem két ember a maga bulijához díszletként használja a templomot, a szertartást, a papot. Ez persze sok esetben akkor is így van, amikor egy időben tartják a polgári esküvővel, és a gyerekek születése előtt, de jelen esetben már pofátlanul kilóg a lóláb.
2022. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a viharba ne mentem volna... o.O

És mi köze a normális családi életüknek egy darab estéhez?

2022. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus azért nem kufircol, hogy másnak ne legyen jó aspektus... :-D
2022. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!