Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek rendben van ilyet...

Szerintetek rendben van ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
A nővérem most 37 éves. A párjával volt kb 11 éve egy sima “kosztümös” polgári esküvőjük, amikor kb 7 hónapos terhes volt az első gyerekkel. Nagyjából 10-15 vendég volt, és csak egy ilyen gyors szertartás volt. Mostmár van egy 11 és egy 8 éves gyerekük, a férje meg januárban lesz 40, erre most tartottak egy templomi esküvőt és egy nagy lagzit vagy 60 emberrel. Azt mondták, hogy “megünneplik a családjukat és a házasságukat” és hogy csak szórakozni akarnak. De most komolyan 40hez közel mit szórakoznak? Neveljék a gyereket, éljenek “normális családi életet” aztán ennyi, nem olyan nehéz…Én nem mentem el, de a szüleink ott voltak, és áradoztak, hogy milyen aranyos koszorúslányok voltak a gyerekeik, milyen jó volt a lagzi és de kár hogy kihagytam, de ezt az egészet én nem értem. Mármint oké, hogy praktikus okokból gyorsan összeházasodtak, de akkor ez mi? Ti elmentetek volna?? 28Ffi

2022. dec. 19. 11:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha nőből lennél, most azt írnám, hogy egy fap*na vagy.
2022. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is negyvenhez közelítek. Ha egy 28 éves kics p.cs meg akarná mondani, mit csináljak, mikkel foglalkozzak az életemben és mikkel ne, szemberöhögném.
2022. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért nem mentél el?

Vagy ezzel tüntetőleg ki akartad fejezni a rosszallásodat a "felelőtlen és léha" életük miatt? Te nem vagy komplett!

Megsúgom, csak magaddal csesztél ki és csináltál hülyét magadból, borítékolom, hogy ők nélküled is remekül érezték magukat.

Sőt, még valószínűleg szívességet is tettél, hogy nem rontottad a hangulatot a savanyú, irigy képeddel.

2022. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Milyet csinálni? Olyat, hogy nem mégy el? Nem, nincs rendben, de minden családban van egy ilyen zakkant.
2022. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az egy normális felnőtt élet, hogy csak gyermekeket nevelnek az emberek? XD
2022. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
100%
Debil szegény, ne bántsátok.
2022. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Troll, ennyire besavanyodva ritka kevés ember van 😅. De ha mégsem: Anyósom és apósom jövőre lesz 40 éves házas, megújítják a fogadalmukat egy szertartásvezetővel és csapnak egy nagy lagzit/bulit. 60+os házaspár, már unokáik is vannak 🤷🏼‍♀️. Nemhogy elmegyünk, én segítek a szervezésben, hogy nekik kevesebb tennivaló legyen. Ráadásnak ők még nem tudják, de ajándékba egy nászutat kapnak dominikára a családtól, mert annó nem volt nászútjuk (tudjuk, hogy oda szívesen elmennének, így közösen meglepjük őket ezzel). Imádom az élet igenlésüket és azt, hogy cseppet sincsenek besavanyodva, imádnak kirándulni, szórakozni, a mi lagzinkon is hajnalig táncoltak.
2022. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy nem mentél el. Csak tönktetetted volna azt a szép napot!
2022. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az a 28 éves, akit felháborít, hogy a szülei felnőttként kezelik, mert ő gyereknek érzi magát, ugye? Jobb kamut nem tudsz kitalálni? Ezek egyre unalmasabbak...
2022. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

29: húúú, tényleg! Lehet, hogy közben már 28 lett.... :-DDD


Bár eddig tényleg a 27F volt a védjegye. :-D

2022. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!