Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Téged nem szekálnak hogy...

Téged nem szekálnak hogy "mikor lesz pasid"? 😕

Figyelt kérdés

Mármint a szülők nem nyaggatnak ezzel? Milyen gyakran kérdezik,hogy mikor lesz unokájuk (tőled) vagy hogy "de ugye nem vagy leszbi?" Családban is járatják ezt a témát?


Hogy tudod kezelni otthon? Gondolkodtál már azon, hogy eljátszd nekik mintha lenne pasid?


Milyen hapsi lenne erre alkalmas? Azért kérdezem, mert engem érdekel ilyen módon a 'színészet'. Igen, tudom milyen nagy a tét, és azt is hogy nem lehet újraforgatni a jelenetet, ha valami hiba történik.



2022. dec. 26. 16:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem csak azt kérdezik néha, hogy van-e már barátnőm. Pasira még nem kérdeztek rá.
2022. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

Jelentkezz át színművészeti szakra, bármilyen másik iskolában is tanulsz jelenleg - ott majd lesz elég móka, kacagás, vidámság!


A válasz így elég kézenfekvő nem?

2022. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Minek lenne... Addig örvendezz, amíg nincs. A szülőknek meg mondd meg, majd lesz, ha eljön az ideje, felesleges bohóckodni. Unoka... 😂 Mi a fenének ebbe a mocskos, infláció uralta világba.
2022. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2022. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
87%

Véleményem szerint elég gáz ha ilyenekkel bombáznak bárkit is a szülei... értem én hogy jót szeretnének de van egy határ amit a szülőnek is érzékelnie kell hogy nem tud gyermekének akárhonnan is egy barátot előhúzni. El kell engedni az ilyen megjegyzéseket, nem törõdni velük. Èn is nézd meg itt vagyok 21 évesen fiù és még soha nem volt

Barátnőm. Pedig próbálkoztam közösségi médián elmúlt 4 évben legalább 50-szer... személyesen is 4-szer utasítottak el, de miért is hazudnék magamnak ha ez vagyok? majd lesz valaki akin ezt az egész szeretetett majd kiadhatom. Nem kell mással foglalkozni, 😉

2022. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Elég szánalmas így csajozni...
2022. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan 22 éves srác vagyok, de csak annyit kérdeznek, hogy: Tényleg nincs senki fiam, aki megállna neked?


Én meg mondom, hogy: De, az biztos lenne, de nem érem be akárkivel, vannak igényeim.


És ez tényleg így van, csak akik ennek megfeleltek, azok eddig foglaltak voltak.

2022. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
41%

Kedves 6-os

Vedd aminek akarod 👍

2022. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért: a kérdés nyilván lányokhoz/nőkhöz szólt
2022. dec. 26. 17:29
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

2-es válaszoló vagyok (szintén hölgy.)


Annak idején, (1980-as évek második fele,) szintén MEGKAPTAM ÉN IS(!) hogy "na, mikor lesz már kandúrom"?! Ezzel jött a keresztapám, néhány évvel később, mint a 10 éves életkorom.


Akkor én dacoltam még mindennel ESZEM ÁGÁBAN NEM VOLT(!) szót fogadni neki. És mivel rendkívül vad, fenyegető természete volt, el is fordultam tőle olyannyira, hogy hosszú évtizedek óta nem tudok róla semmit.


Illetve nemrég felhívtam telefonon. Mindenkitől elfordult, nem fogad senkit, nem beszél senkivel. Túl sok csalódása volt az életében.


Azért írtam a 2-es válaszomban azt az ötletet, hogy JÓ KEDVVEL ÉS VIDÁMAN PRÓBÁLD MEG FELFOGNI(!) a baráti találkozásokat az ellenkező nemmel - aztán vagy alakul valami vagy nem. A sorsra kell bízni - és a megérzéseidre.

2022. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!