Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év feletti örök szingli...

20 év feletti örök szingli férfiak, szekálnak titeket azért, mert még nem volt soha barátnőtök?

Figyelt kérdés
Szülök, rokonok, barátok és más ismerősök tesznek ezzel kapcsolatban megjegyzéseket, ha igen, milyeneket? Mondanak olyanokat, hogy mikor lesz már végre vkid, itt lenne az ideje stb? Szoktak csodálkozni,értetlenkedni hogyhogy nem volt még soha barátnőd? Van olyan érzésetek, hogy azt tartják a normálisnak, hogy 20 felett már túl legyél legalább 1 kapcsolaton, érdekeljenek a nők és akarj magad mellé egy társat?

2022. jan. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen más világot élünk! A társadalom fiataljai szenvednek, mert vagy nem találnak párt, vagy ha már van családja, elválnak. Ez pedig még több fájdalommal jár! De van egy jó hír az emberiség számára, így neked is részed lehet benne!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2022. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

20 év feletti örök szingli???

Az a XV. században volt. Most inkább a 30 alatti hosszútávú kapcsolat a ritkább.

2022. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

évente 1x szoktak felhozni, h lesz-e barátnőm vagy sem.

De mégis hogy szerezzek, ha süket vagyok? :D sok ember nem tudja elfogadni, ha meg kedves velem, akkor meg csak segítőkész volt. ennyi

2022. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki beszol megmondom hogy foglalkozzon a saját életével
2022. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem érdekel más véleménye ez az én életem és én így vagyok boldog. Nincs igényem kapcsolatra csak egy gonddal több lenne. :)
2022. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 4.-st tudnám ismételni.

Semmi dolgom a más életével, más se foglakozzon az enyémmel.

2022. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!