Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megmernétek csinálni?

Megmernétek csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan helyen élek, ahol a családon belül is rengeteg probléma van, egyáltalán nincs összetartás, egymás ellen áskálódnak, lenéznek mindenkit és egyebek. Tipikusan olyan család amit egy korábbi kérdező írt az öccsével kapcsolatban és egyebek.


Annyi lenne a kérdésem, hogy ti a helyemben mernétek úgy hallgatni valamilyen tartalmat, hogy hallják a többiek, akik lenéznének és piszkálnának miatta? Mivel kis házban lakunk és a szobák nyitottak, így halkan hallgatva is hallanák. Sokszor esne jól, ha nem kéne fülhallgatóval bajlódnom. Hogy gyűjtenétek erőt? Ahogy beszélgetni sem merek senkivel telefonon.


16F



2022. dec. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén, ha én amolyan "leszarom" típus lennék, akkor persze, hallagtnék még úgy is hogy a többiek hallanák. Ha meg piszkálnának, elintézném őket. De amúgy nem.
2022. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég fura elképzelni, de gondolom mernék, az más dolog, hogy nekem sem lenne feltétlen kedvem hallgatni a hülyeségüket utána
2022. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Tuti nem. Nem nyújtanék tálcán semmiféle információt, személyes dolgot, amivel később visszaélhetnének, érzelmileg zsarolhatnak vagy bármi módon ellenem használhatnak fel.

Én is voltam hasonló helyzetben, de felnőtt koromra szerencsére sikerült megszabadulnom a toxikus környezettől. Sok sikert!

2022. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de inkább azért, mert ha kicsi a lakás, nem akarnám zavarni a többieket.
2022. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgató is létezik :O
2022. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fülhallgató vagy fejhallgató? Miért "bajlódás"? A telefonbeszélgetést pedig tudod úgy intázni, hogy "figyu, 10 perc múlva visszahívlak" és elmész a szomszéd utcába, vagy egy, a háztól távolabb lévő helyre. Egyébként sem szokás zajongani egy kis helyen, mert másokat zavarhatsz vele.


Amúgy nem lehet olyan kicsi az a ház, ha külön szobád van, és a szobák nyitottak (tényleg, miért is nem lehet becsukni az ajtót?)

2022. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nekem alap! a fülhallgató, amikor mások is hallhatják, mert nem vagyok tuskó, hogy zavarjak vele mást.
2022. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!