Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy a francba nem törte még...

Hogy a francba nem törte még szét a kocsiját? Megmernétek ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Múltkor meglátogattunk egy távoli rokonunkat. Neki azóta mióta utoljára láttuk lett egy új élettársa.

Nincs vele gond egyébként, tök jó fej viszont nagyon megdöbbentem azon amit csinált.

Magába öntött kb 3-4 deci pálinkát, megivott rá egy liter sört aztán fogta magát, beült a kocsiba és letolatott a mélygarázsba.

Ezt a mélygarázst úgy képzeljétek el, hogy nem ilyen kis 20 fokos lejtésű tág kastélykapu, hanem legalább 40 fokos lejtésű és rohadt szűkös. Én józanul félve tolatnék oda le. De lehet, hogy meg is torpannék. Ráadásul nem is kis autóval ment le hanem egy nagy családi terepjáróval. Éppen, hogy befért egyébként.


Nagyon meglepődtem ezen. Azt mondta sokszor állt már le piásan és soha egy karcolást sem csinált. Én nekem ez kicsit durva. Mi ennek a titka? Ti utána mernétek csinálni?



2020. dec. 14. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyesmit képzeljetek el.

2020. dec. 14. 22:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki ennyire érzi az autót, hogy full részegen is simán letolatna. (Mondjuk amit az élettárs ivott, attól szerintem még nem muszáj részegnek lennie.)


En nem merném, de én bénán vezetek. De én mondjuk simán főzök részegen, szeletelek hatalmas késekkel, mert én meg ebben vagyok ennyire otthon. (Nem vagyok szakács.)

2020. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Végülis igazad van :D


Nem tudom miért döbbentett meg ennyire bár engem nem nehéz lenyűgözni. Valószínűleg a te szeleteléseidtől is frászt kaptam volna ha ittasan csinálod :DD


Köszi a választ :)

2020. dec. 14. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már többszázszor betolatott oda, így csukott szemmel is menne neki.
2020. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan azért iszik ennyit előtte, hogy le tudja vinni a kocsit mert józanul még soha sem próbálta és fél, hogy össze törné.
2020. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Na látod erre még sose gondoltam.

Rafinált 😉

2020. dec. 15. 00:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az sem mérvadó hogy mennyit ivott, mindenki máshogy reagál a piára.
2020. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért közel se 40 fok.

De mindegy is hogy egyenesen vagy lejtőn kell tolatni, ugyanaz.

2020. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem durván meredek, ami a fotón szerepel, társasházak mélygarázsaiból meredekebb kiállón szoktak ki/beállni.

Valószínűleg naponta akár 2x megcsinálja mindennap, így többezerszer parkolt már, az elfogyasztott alkohol(bár nem értek egyet) minden bizonnyal ebben nem akadályozta semmilyen szinten, hogy szépen megoldja.

2020. dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

"nem ilyen kis 20 fokos lejtésű tág kastélykapu, hanem legalább 40 fokos lejtésű"

Már a 20 fokos is brutál meredek lenne (36,4 %), ilyennel közúton már nem is nagyon találkozol, a 40 fok (~ 84%) egyszerűen képtelenség, nem lehetne autóval fel/lemenni rajta.

A kép alapján ez ilyen 20% (~11 fok) körül lehet.

2020. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!