Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fivérek közt szokás a szájrapu...

Fivérek közt szokás a szájrapuszi?...

Figyelt kérdés

Kiposztoltak egy képet, ahol szenvedélyesen szájon csókolják egymást.

Milyen családban szokás ez?...

Két 40 körüli férfi.



2023. jan. 31. 23:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Èrved megfontoltak és hibásak.

1:a homosexualitás természetes,az állat világban is megfigyelhető. Rájuk biztos nem hat a bu-zi lobbi.


2: Egy puszi nem sexuális jellegü dolog.


3:még mindig csak egy puszi,nem sex.


4:eröltetés nélkül is csak puszi és 1es pont.


5:szerintem az ember nem puszival szaporodik. Ezért aztán bármeddig bárkivel puszilkodhatok,ha szaporodni támad kedven azt nővel fogom meg tenni,akár úgy is hogy közben nyelves csokot adok egymás után több pasinak is.

2023. márc. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Szóval. Mi a természeteellenes egy sexualitást nélkülöző szeretekifejező cselekedetben?
2023. márc. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

#41,42


Látom értelmezés nem az erősséged de hát ez nem csoda.

A kérdés miről is szól?


-"...szájon csókolják egymást..."


Másik, az állatvilágban (emlősök) csak elenyésző számban figyelhető meg de nem a saját neméhez vonzódása miatt, hanem a szaporodási ösztönök miatt, és csak is a hím egyedeknél. De mint mondtam olyan kevés számban hogy szinte semmi, és java része még így is elutasító.

A nőstény egyedeknél viszont ez semmilyen formában nincs jelen.


A természet a szaporodásról szól mert csak is így életi túl.

És ez a természet törvénye is.

Szóval egy ilyen kibúvóval jönni, hogy a természetben is jelen van, ez csak magyarázod a bizonyítványt.

Ha a szomszéd hülye akkor neked is annak kell lenni?


Tudod mi a szeretet kifejező cselekedet, férfi-férfi közt?

Kezet fogsz vele, segítesz, törődsz vele akkor amikor szüksége van rá.


Az nem törődés, szeretet, ha virágok tömkelegét hordod a temetőbe a szeretteid sírjára, miközben amikor élt akkor meg leszartad.

2023. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

#39

Azért, mert a szájrapuszit a PÁRODNAK szokás adni bmmeg. Azért.

Akkor válaszolj most már arra, miért nem beteges szerinted?

Orvosok is el vannak képedve ezen, ha valaki a gyerekét szájon csókolja, ugyanis rengeteg bacit át lehet adni. A magyar meg nem híres a szájápolási szokásairól és különben is minek? Arca kell puszit adni.

2023. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

A magyar kultúrában ki van mondva, hogy az másra való.

Engem az érdekel, milyen családban szokás ez, ahol nem szexelnek és hetero is mindenki.

Hátha tényleg van ilyen és nem jelent semmi különöset.

Tudom, hogy a kiskedvencem egyébiránt sem teljesen egészséges, és nem tudom, zajlik-e valami különös a családjában.

2023. márc. 9. 21:00
 46/46 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező. Normális családban, nemi beállítottságtól függetlenül ez NEM normális!
2023. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!