Anya-lánya szájrapuszi?

Figyelt kérdés
Mi a véleménytek erről? Vagy bármely családtag, de én ezt nehezen fogadom el, mindegy mit csinálnak mások, de akkor is gusztustalan.
2020. dec. 15. 12:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Mar volt. Vegyes valaszok szulettek. En szemely szerint undoritonak tartom. Szajrapuszit csak annak adok akivel intim kapcsolatban vagyok.
2020. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Számomra undorító.
2020. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

Én nem csináltam a gyerekeimmel, viszont én anyámat szájonpusziltam kisgyerek koromban néha. Visszagondolva így felnőtt fejjel furcsa,de akkor teljesen ártalmatlan volt .

Szerintem ez csak ezen az oldalon van így túllihegve,amúgy semmi jelentősége .

2020. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi baj nincsen vele, ez nem csók, egy sima ártatlan puszi, ugyanolyan, mint amit az arcra adsz.
2020. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem gondolom, hogy baj van vele, ha nincs mögötte semmi hátsó szándék, illetve nem kellemetlen senkinek. Az más kérdés, hogy számomra taszító. Nálunk családon belül az arcra puszi a szokás, de én azt is utálom. Egyszerűen számomra kellemetlen bármilyen fizikai kontaktus a családtagjaimmal, az ölelés nem szokás nálunk (azt még elviselném tőlük, másoktól szeretem), az arcra puszi szokás, de engem már attól elkap a rosszullét akkor is, ha nem családtag adja. A szájrapuszi az meg nekem már túl sok lenne.

De nem látok vele problémát

2020. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy szerinted gusztustalan, egy szubjektív vélemény. Én undorítónak tartom bárhová a csókot vagy puszit, de még a kézfogásos üdvözlést is. Ettől még valakinek lehet, hogy ez a megszokott üdvözlési formája. Egy puszi nem feltétlenül szexuális vagy romantikus töltetű, személyfüggő, hogy kinek az és kinek nem.
2020. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az is csóknak minősül. Anyámtól nem, de páromtól ezer örömmel.
2020. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk nem szokás. De van, ahol igen, pl. egyes országokban ez tök normális.

Én nem csinálom, és nem érdekel, hogy más csinálja-e.

2020. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Kettejük dolga. Ha nekik rendben van, nekem mindegy.
2020. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ma reggel láttam, kb hetedikes lány kiszáll a kocsiból iskola előtt, anyja lehúzza róla a szájmaszkot és szájon puszilja. Így búcsúznak el. Lehet velem van a baj hogy megláttam de konkrétan a belem kifordult a nyálcsere látványtól. Talán azért hogy utcán, vagy nem is tudom, azért az ember nem viszi az utcára a sajátságos stílusukat, mert azért mégsem ez a megszokott búcsúzási forma és szerencsére nem is gyakori.
2020. dec. 15. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!