Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék a testvéremmel?

Mit tehetnék a testvéremmel?

Figyelt kérdés

A lány testvérem 21, én 25 éves férfi vagyok. 2 hete eldurvult a helyzet, és nekem támadt, aminek következtében a falnak nyomtam. Mindennek az előzménye a rendkívül otromba és bunkó viselkedés, hogy velem és a 16 éves tesómmal úgy viselkedik, mintha egy sorozatgyilkos emberek lennénk, csicskáztatja a tesómat, stb. Egy ideig magába fordult az eset után, viszont megint kezdi és bántja a tesómat, hogy "nem lesz belőled senki b*szd meg" és hasonló, csak mert nem úgy pattan, ahogy akarja. A szomorú ebben, hogy sokszor és nagyon régóta teszi ezt, és nem tudtam megvédeni, mivel nem tudtam mindig a családi házban lenni.


Mit tehetnék vele, hogy hagyja abba és ne bántsa indokolatlanul fizikailag és lelkileg is a kisebb tesómat, aki nyilván nem tudja megvédeni magát, mivel vékony és gyenge, ellenben a nagyobb testvéremmel, aki olyan, mint egy bálna.



2023. márc. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülők hol vannak?
2023. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Anyit tehetsz, hogy a 16 évessel beszélsz, hogy ne hagyja magát csicskáztatni és elmagyarázod neki, hogy nem atol lesz valaki, hogy engedelmeskedik neki.
2023. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Verjed nyakon!
2023. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szülőkkel is beszélni kellene,mert az nem normális,hogy szolgaként tekint a rokonára és egy vita miatt a falhoz nyomod.Egyébként beszélni kell a 16 evéssel,hogy ne csináljon meg semmit se neki.
2023. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz neki egy pasit és majd az lenyugtatja, biztos hiánya van...

ha meg van pasija, beszélgessetek el vele, hogy kezelgesse rendszeresebben...

2023. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pszihiátria
2023. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!