Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Adott egy 8 éves házasság amiben a sógor nem fogadott el engem a testvére párjaként,beszólogatott,lett egy társa neki is és ketten folytatták eme áldásos tevékenységet.A napokban egy adott pillanatban ugy kapta el hogy pont nem volt türelmem hozza igy felhívtam hogy ketten beszéljük meg,ő nem tagadta hogy nem kedvel,elismerte.Mikor elkezdtem mondani a sértegetéseit (megnevezve a pontos helyzeteket ami nekem nem esett jól) kifakadt hogy ő nagyon magányos,senki sincs mellette,hianyzik az exe és ilyenek…ugy teljes sokk,meg távolságtartás-nem éreztem azt hogy én 8 év puffogás után őt kellene vigasztalnom,ahhoz nem vagyok közeli barát.Ezután hogy ne mondjam el senkinek hogy beszéltünk és kibékültünk,hallgassak,megh kezdjek náluk járni és ilyenek.Nos,én ugy két napja gondolkozom ezeken,ő meg most kedvesebb stb,de se nem jön hogy én jóba legyek vele,se nem értem ezt az egész helyzetet,ti mihez kezdenétek ezzel az egésszel?és hogy nyilvánulnátok meg?mostmár nem haragszom?inkább szánom őt,de nem is tudnék jóba lenni vele/velük miután bántottak-olyan tök semleges nekem ez az egész…meg személytelen
2023. ápr. 6. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
És akkor miért nem mondtad meg neki? Nem értem, mi volt a terv.
2023. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A terv az volt hogy szàlljanak le rólam de lehetőleg ne is zargassanak…a panasz,meg a barátkozás nem volt benne…ez már sok nekem mert úgy érzem hogy valahogy az a hajó már elment ennyi idő után hogy én puszi pajtás legyek
2023. ápr. 6. 09:47
 3/6 A kérdező kommentje:
De viszont megsajnáltam de nem tudok hogy hozza állni a gondjaihoz,most nem igérhetem hogy ne aggodj jobb lesz-mert nem tudhatom,de bele se akarok rugni,ugy erzem elegge boldogtalan anélkül is…most nem tudom hogy hogy reagáljak le hogy ne hazudjak magamnak se(azt utálom),ne játszam el amit nem érzek(barátságot) de lehetőleg ne is nyomjam még lejjebb(én nem akarok senkit se bántani vagy bármi ilyen)
2023. ápr. 6. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mit kellene tenned? Nem foglalkozni vele. Ennyi
2023. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15%
Kamugép
2023. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2023. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!