Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 6 hetes vagyok ma. Nem...

Pont 6 hetes vagyok ma. Nem “kellene” már jönnie a hànyingernek, rosszul léteknek?

Figyelt kérdés

Kicsit fÁradt vagyok de ennyi . Lehet nincs rendben valami?

Ha a baba mondjuk nem fejlődik tovább valamiért akkor a terhességi teszttel le lehet ellenőrizni ? Gondolok itt arra hogy esetleg csökken a hcg és gyenge a 2. vonal. Fel voltam fázva egy hete …több napig tartott és véreset pisiltem . Antibiotikumot kellett bevennem és azt érzem ennek következtében történt valami .


2023. márc. 2. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekemnél csak a hasam nőtt
2023. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kajitani ***** válasza:
100%
Nem :) valójában semmi tüntet nem "kell". Van,akinek minden baja van a terhesség első percétől,van,akinek csak később jön,van,akinek semmi baja.
2023. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmilyen tünetnek nem kell lennie, csak lehet
2023. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem az a fura hogy volt ez a gyulladás … aztán szerencsére elmúlt és utána a terhes tüneteim is enyhültek… A fáradtság is..

Hetfőn megyek ultrahangra, kiváncsi leszek.


Köszönöm a vàlaszokat

2023. márc. 2. 20:34
 5/14 kajitani ***** válasza:
100%

Lehet ám,hogy a gyulladás felerősítette a tüneteket. Ne aggódj, nincs egyelőre miért. Hétfőn megnéz a doki és megnyugszol.

Amúgy a második terhességem tényleg "terhes",az első alatt semmi bajom nem volt.

2023. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teszttel nem tudod ellenőrízni, mivel a HCG elég sokáig jelen van a szervezetben és csak nagyon lassan csökken.

Ha görcsöl a hasad vagy pecsételőd van, akkor az a fenyegető vetélés jele.

Nekem sincs hányinger most egyébként, szintén 6 hetes vagyok, csak enyhe émelygés. Most várok, mert kisebbnek mutatta az uh a terhességet, mint lennie kellene. Lehet elhalt a terhességem.

2023. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1x sem hánytam vagy émelyegtem.

És nem is hiányoltam!!


Ugye, tudod hogy nem kötelező tünet?

2023. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os drukkolok hogy rendben legyen a baba!irj majd ha legközelebb mész dokihoz!


Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 2. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6+0 vagyok, nekem ez a terhesség kegyetlen egyenlőre mindent tünet minden fájdalom megvan…

Az előző 3 terhességnél semmi gond nem volt, csak picit fáradékonyabb voltam.

2023. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De vicces… nekem is 4. Baba

És én meg az első 3 gyerekkel voltam borzasztó rosszul!! (Fiúk, lànyok vegyesen)

Számoltam a napokat mennyi van még a hányásig… minden reggel úgy keltem hogy nah ma tuti már rosszul leszek :D de semmi nyoma nincs semmi rosszul létnek..sőt 2 napja fáradt sem vagyok és ez új

2023. márc. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!