Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet még vele normális...

Lehet még vele normális kapcsolatom? 17/F

Figyelt kérdés
Van két bátyám (az egyikőjük 32, a másik 29 éves) és a legidősebb bátyámmal elég közel állunk egymással, ő az egyetlen, aki szóbaáll velem és mindig próbál nekem segíteni amiben tud. Viszont a másik elég lenéző velem szemben. Mindig tudatja velem, hogy én csak egy gyerek vagyok, úgysem érteném meg őt, miért akarna egy 5 évessel beszélni.. Nagyon sokat szoktunk veszekedni, főleg tök felesleges dolgokon és mindig mindenért én vagyok a hibás. Volt hogy meg is ütött, csak mert nem tűrtem csendben, ahogy minden ok nélkül elhord mindennek stb.
2023. máj. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyxen minek akarsz vele jópofizni?
2023. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
13%

Engedd el tesom büdös gyökér…

Ha hiszel benne ha nem a karma az ilyen embereket nagyon megbünteti

Olyan gyökér embereket ismerik akik csúnyán bántak a családjukkal és az összes a legcsúnyább halált és ne higgyétek hogy huh mittudomen milyen magiaba hiszek de a gonoszok mindig megkapják a jussukat az élettől😃 szóval sz*rd le sajnos családon belül és vannak gyökerek, de ha az én helyedben lennék nem is beszélnek vele küld el a K*rva anyjába azzal beszéljen így (tudom hogy testvérek vagytok lol) es ennyi akinek fontos vagy es szeret az nem beszél így veled hidd el tesom nem kell ilyen ember az eletedbe aki lehuz mindig azokkal vedd körbe magad aki mindig támogat es pozitívan áll hozzad😉

2023. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
15%
Legtöbb helyen nem irtam helyesen nézzetek el nekem testvéreim😃
2023. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%

Ülj le vele megbeszélmi a dolgokat, ahelyett hogy veszekednétek mindenen. Talàn abból ő is észrevenné hogy felnőttként tudsz gondolkodni. Egyébként ismeritek valamennyire egymàst, próbàlsz közös programokat szervezni vele, vagy esetleg mindkét tesóddal egyszerre? Ők jóban vannak egymàssal?

Ha zavar hogy viselkedik veled, akkor tegyél te ellene. Ha te mindent megtettél és még utànna sem vàltozik semmi, akkor úgymond nyugodtabb szívvel lemondhatsz a jótestvéri viszonyról.

2023. máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon sokat szoktunk veszekedni, főleg tök felesleges dolgokon..."


Én úgy tudom, hogy egy veszekedéshez minimum 2 ember kell, egyedül nem lehet veszekedni. Ha te ebben nem vagy partner és leszarod, akkor nem lesz vita.

Nézd levegőnek, ignoráld, ez be szokott válni.

2023. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, TE is beleállsz a veszekedésbe. Nem kell idiótákkal vitatkozni, ignore és pont.
2023. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szüleid és idősebb bátyád mit szól ehhez? Miért nézik el neki ezt a viselkedést?
2023. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!