Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sosem lesz normális kapcsolato...

Sosem lesz normális kapcsolatom a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Igazából sosha nem voltunk jó testvérek, de 3 évig együtt éltünk, ami engem nagyon kikészített. Így nézett ki:

- ő egész nap othhon ült és számítógépezett, míg én tanultam + dolgoztam

- soha sem ment haza vagy el, hogy együtt tudjak lenni kettesben a barátommal, én meg nem akartam őt sokszor odahívni, mert zavarta a tesómat

- nem takarított, kb. minden házimunka rám hárult, ha szóltam neki akkor sem csinálta meg, pedig heteket vártam (ha a szüleim szóltak akkor sem)

- egy idő után kb. 2.5 év után elkezdett az éjszaka közepén idegen srácokat felhozni, és nem is szólt előre

- cigizett a lakásban, meg párszor éjszaka járt haza részegen és mindent összehányt.


Végül elmondtam a szüleimnek, hogy nem bírom tovább, és ők úgy döntöttek, hogy én maradok a lakásban, amit ők vettek, tesóm pedig elköltözött.


Azzóta nem keres, nem hív, gyakorlatilag egyszer sem találkoztunk, csak otthon a szülői házban, pedig 3 km-re lakunk egymástól. Nekem nagyon fáj, hogy így viselkedett velem, sokszor, ha megkértem, hogy takarítson, nagyon csúnyán beszélt velem, káromkodott, elküldött mindenhova.


Keressem, vagy hagyjam? Rosszul esik ez az egész helyzet. Persze a legjobb az lenne, ha ő keresne és elmondaná, hogy miért viselkedett velem így... de félek, hogy nem fog soha.



2015. nov. 30. 12:08
 1/4 acelsziv ***** válasza:
100%
Hagyd. Egy élősködő lusta disznóról beszélsz. Első körben neki kellene bocsánatot kérnie tőled
2015. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul bánt veled, zavart téged, elköltözött, meg lett oldva a probléma.


Miért keresnél olyan embert, aki látványosan szarik a fejedre? Egyszer megpróbálhatod, hátha "megváltozott", de ez nem valószínű.

2015. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem is értem, hogy jut eszedbe mint idősebb testvér (ha jól vettem ki) "hagyni" a helyzetet... Ott kéne lenned vele, mielőtt a fiatalkori (am nem éppen ritka) szokásai meghatározzák az egész életét. Ja, és szerintem a megoldás egyik fél részéről sem egy bocsánatkéréssel kezdődik, egy szia mizu elsőnek elég is lenne.
2015. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne keresd!! De szépen kéred a dolgokra ő nem akkor kész!! Én az unokatesommal vagyok így mikor kissebb voltak álandoan mentünk hozzájuk ő is jött hozánk (mi is összekaptunk csak mi azon hogy nem tudtam elé menni a buszmegállóban és ez volt a baj pedig elsőnek fordult elő ) azóta én kerestem próbáltam vele beszélni, felhívni de semmi! Persze a családom többi részével beszél szóval kicsit fura!! (De te tudod hogy keresed-e de szerintem ne!! Neki kellen téged!
2015. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!