Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ebben szerintetek kinek van...

Ebben szerintetek kinek van igaza? 23.F

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves öcsém aki focizik és mondjuk úgy, hogy szerintem egy elég trehány hozzáállása van a dolgokhoz.

Röviden elmondom a sztorit: A csapatával úgy mentek el az utolsó fordulóba, hogy már akármi lesz biztos bajnokok annyi pont előnyük volt. Erre felbátorodva az egész csapat úgy ment ki melegíteni, hogy már látszott rajtuk, hogy nagyképűek lekezelően fogadták az ellenfelet a meccs közben sétáltak a pályán de mind eközül az öcsémé volt a leglátványosabb akit ha eddig láttam mindig ment futott és odatette magát most meg olyan volt mintha egy teljesen más embert láttam volna.

Az egész meccsnek az ő részükről annyi volt a lényeg, hogy csak essünk túl rajta és kapják meg a kupát és mehessenek ünnepelni.

Ki is kaptak 0-3-ra otthon egy olyan csapattól akiket még ősszel 10 góllal (nem ez nem elírás) vertek meg. De itt még nem ér véget a történet mert voltak kint szülők a meccsen az ellenféltől akik ott akkor hangosan mondták, hogy és ez lenne a bajnok csapat én ezekre egy mezt sem adnék. Erre az öcsém meg kikiabált annak a szülőnek, hogy maradjon csöndben mert akkor verjük meg ezt a csapatot amikor csak akarjuk csak szeretnénk végre megünnepelni a bajnoki címünket és miért nem akkor járt a szája amikor 10-0-ra égtek tőlük amikor még volt tétje a meccsnek ősszel. Ezután a csapat edzője bezavarta az öcsémet az öltözőbe meg úgy az egész csapatot mert már ez akkor volt amikor lefújta a meccset. Nekem ezzel az a bajom ,hogy szerintem ez egy trehány hozzáállás. Én is fociztam nekünk is volt olyan, hogy biztos bajnokok voltunk az utolsó forduló előtt de ilyen viselkedést mi nem csináltunk, hogy már úgyis mind1 mert mi vagyunk a bajnokok ezért szándékosan és látványosan sétálunk a meccsen. Nyilván bennünk is motoszkált, hogy ünnepelni akarunk végre de nem csináltunk olyat, hogy nem tiszteljük a játékot hanem becsülettel végigjátszottuk és mégha nem is sikerült úgy ahogy kellet volna mentünk utána ünnepelni. Mert ez itt nem a vereségről vagy a győzelemről szól hanem arról, hogy úgy mentek fel a pályára és ez főleg az öcsémre vonatkozik, hogy nem tisztelték a játékot. Az öcsém meg azzal védekezik, hogyha tét van majd akkor odateszi magát máskülönben ha már biztos minden akkor minek hajtson? Szerintem ez egy borzasztó hozzáállás.


2023. máj. 28. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Majd tanulnak belőle, vagy nem...
2023. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Sportszerűtlen viselkedés volt.

N

2023. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan mint a szerethető csapat eredmény nélkül csak fordítva.
2023. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is fociztam, mindig igyekeztem maximumot nyújtani, mindegy volt, hogy mekkora a tét.

Ugyanakkor számomra ez két élű dolog.

1. Egy részről természetesen sportszerűtlen viselkedés, én nem engednék meg magamnak ilyet.

2. Egy egész szezonon keresztül hajtottak, ezt bizonyítja az elért eredmény is, talán ennyi luxust megengedhetnek maguknak. Inkább sétáljanak a pályán, mint meg se jelenjenek, vagy eladják a meccset.


Nem egy szimpatikus dolog, de nemzetközileg elismert, nagy múltú csapatoknál sincsen ez másképpen. El kell fogadni, nagyon változtatni nem tudunk rajta.

2023. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Jó sokat írtál a nagy semmiről...


Nem mindegy, kinek van igaza? 17 éves, a saját hibájából előbb tanulja meg, mint hogy Te szónokolsz neki. Azt meg döntse el ő, mennyire fontos neki ez az egész.

2023. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy lazán vették a meccset sztem full rendben van, hiszen minek kockáztatni akár egy sérülést is, ha már nincs tétje az egésznek? A viselkedés más kérdés, az nagyon gáz és 17 évesen ezt már tudnia kellene egy sportolónak. Na de mi a legrosszabb ami történhet? Nem ők kapják a fairplay díjat idén...

Ha zavar az öcséd viselkedése, ha nem ennyi idősen már nem tudod nevelni.

2023. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, az. Meg is lett az eredménye, nem? Tanulnak belőle, hogy nem szabad elbízni magukat.
2023. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Ekkora szóføsást egy pasitől.

Azt hittem, valami komoly téma lesz.

De ennyit írni erről a sportnak nevezett semmirevaló rohangálásról, meg a 0, de mégis sportolóknak nevezett haszontalanokról.

Röhej vagy. Öcsike és csapata, csak hozta ennek a haszontalan dolognak a valóját.

Lapozzunk.

2023. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
El se olvastam mert értelmetlen szófosás :D
2023. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!